Kapıdaki çıtalar | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Kapıdaki çıtalar

Konu, 'Sohbet' kısmında Princo tarafından paylaşıldı.

1. Princo

Princo
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşlar Öncelikle Merhaba .. Şu Kapıdaki Çıtalar Nasıl Çıkar Bilgisi Olan Varmı ? Bazıları Tırnaklı Bazılar Yapışmalı Oluyrmuşş Doğrumudur Bu ?

2. schumi

schumi
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.219
    Ödül Puanları:
    113
    Çıta derken tam anlıyamadım ama sonradan takılan bir şey ise yapışmalı olma ihtimali yüksek. Fabrikada takılan hiç bir parça yapıştırma değildir...

3. Princo

Princo
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8

Şimdi , Fabrika Çıkışlı Şu An Aracın Üzerindekiler Ancak Soyulmaya Başlamış Ama Nasıl Çıkaracağımızı Bilemiyoruz , Çıkardıktan Sonra İse Krom Kaplı Olarak Yeni Takılacak Bunlar Yapıştırmalı Oluyor Zaten Yani Asıl Soru Nasıl Çıkarabilirim .. ?

Çıtalar İçin Örnek Bir Resim Yüklecektim Ama Yükleyememedim Link Olarak Atayım ; http://resim.donanimhaber.com/upfiles/262586/63E4EF29B9F24E5E8ADEA01D939AC3AE.jpg Kapıdaki Siyah oLANLAR Çıta Yada Benim Adını Bilmediğim Birşey :)

4. schumi

schumi
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.219
    Ödül Puanları:
    113
    Şimdi anladım.. :) Onları çift taraflı sağlam bant ile yapıştıryorlar. Çıkartıp kromdan sonra sağlam çift taraflı bant ile tekrar montajını yapabilirsin...

5. Princo

Princo
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Başka Yerlerde Araştırrdım Sordum Bazıları Tırnaklı Felan Yazmış TorNavıidayla Çıkar Yazan olmuş Eminmisiniz Bantlı Olduğuna Sonra Tırnakları Kırmayalım ? :D Ayrıca Araç Resimdeki Değil Anca Yine 307 ..

6. schumi

schumi
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.219
    Ödül Puanları:
    113
    Tırnak kırılsa da sorun olmaz çift taraflı bantla sağlamlaştırıyorlar zaten...

7. Princo

Princo
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Peki Çok Teşekkür Ederim :)

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş