Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Kapıdaki çıtalar

Konu, 'Sohbet' kısmında Princo tarafından paylaşıldı.

1. Princo

Princo SCW Üyesi

37
    14
    8
    Arkadaşlar Öncelikle Merhaba .. Şu Kapıdaki Çıtalar Nasıl Çıkar Bilgisi Olan Varmı ? Bazıları Tırnaklı Bazılar Yapışmalı Oluyrmuşş Doğrumudur Bu ?

2. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Çıta derken tam anlıyamadım ama sonradan takılan bir şey ise yapışmalı olma ihtimali yüksek. Fabrikada takılan hiç bir parça yapıştırma değildir...

3. Princo

Princo SCW Üyesi

37
    14
    8

Şimdi , Fabrika Çıkışlı Şu An Aracın Üzerindekiler Ancak Soyulmaya Başlamış Ama Nasıl Çıkaracağımızı Bilemiyoruz , Çıkardıktan Sonra İse Krom Kaplı Olarak Yeni Takılacak Bunlar Yapıştırmalı Oluyor Zaten Yani Asıl Soru Nasıl Çıkarabilirim .. ?

Çıtalar İçin Örnek Bir Resim Yüklecektim Ama Yükleyememedim Link Olarak Atayım ; http://resim.donanimhaber.com/upfiles/262586/63E4EF29B9F24E5E8ADEA01D939AC3AE.jpg Kapıdaki Siyah oLANLAR Çıta Yada Benim Adını Bilmediğim Birşey :)

4. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Şimdi anladım.. :) Onları çift taraflı sağlam bant ile yapıştıryorlar. Çıkartıp kromdan sonra sağlam çift taraflı bant ile tekrar montajını yapabilirsin...

5. Princo

Princo SCW Üyesi

37
    14
    8
    Başka Yerlerde Araştırrdım Sordum Bazıları Tırnaklı Felan Yazmış TorNavıidayla Çıkar Yazan olmuş Eminmisiniz Bantlı Olduğuna Sonra Tırnakları Kırmayalım ? :D Ayrıca Araç Resimdeki Değil Anca Yine 307 ..

6. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Tırnak kırılsa da sorun olmaz çift taraflı bantla sağlamlaştırıyorlar zaten...

7. Princo

Princo SCW Üyesi

37
    14
    8
    Peki Çok Teşekkür Ederim :)

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş