Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Kapı koruma vs ?

Konu, 'Sohbet' kısmında mrtcntkn tarafından paylaşıldı.

1. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    arkadaşlarım arabaya biniyor..
    kaldırıma yanaşıyorum bunu gördüğü halde baaam diye kapıyı açıyor ..ya ıskalıyor kaldırımı yada kapını altını sürtüyor..
    dün son damlaydı bu konuda..otoparkta kapıyı açarken dikkat et duvara vurmasın dediğim halde tok diye bir ses geldi..
    ben sana ne dedim cümlesini tamamlamadan nolcakki diyip gülen arkadaşıma ağır konuştum..hani söylemesem tamam..bide gülüp böyle diyince tuzu biberi oldu..bu kapı altları vs için koruyucu plastik kapak falan var mı ? yoksa ben hapis yicem katil olup..

Bunu beğendi. tolga34 bunu beğendi.
  2. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    kapı kenarlarına takılan şeffaf plastik parçalar var ama onlarda dışarıdan kötü duruyor :( ben de buna bir çare istiyorum kapı altlarına rötüş yapmaktan boynum kırılacak birgün :(

3. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
  4. erkani

erkani FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

2.190
    476
    0
    kimse malının degerini senin gibi bilmiyor aynı dertden bende muzdaribim :(

5. alicanbasarir

alicanbasarir SCW Üyesi

1.689
    84
    48
    MCN'm sakin olurmusun sana böle olmak yakışmıyor..kardeşim o zaman bindirmiceksin arabana yada adam gibi olanları alıcaksın arabana benimde başıma geldi bir kaç kere.. o kapı lazım deyip geçiştirdim ama insanın içi acımıyor değil..

6. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Bunun önlemini ben şöyle hallediyordum park etmeden önce herkesi indiriyordum:)Çünkü inecek kişi her zaman kapı çarparmı diye düşünmüyor.

xx

Bunu beğendi. Diesel Power bunu beğendi.
  7. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    bunun daha üstüne kapı kapatma adabı var ona girmek istemiyorum..sanki arabanın kapıları şahin kapısı gibi güm diye kapatan var..
    ben lafımı esirgemiyorum artık..mesela bende arka camları açıp kapama kilitli..hıyarlar ya..

8. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Murat o kadar olacak artık yani onun çaresi yok:DBilen yapmıyor ama bilmeyen ki özellikle bayanlar bu konuda tecrübeli öyle bir çarpıyorlar ki kapı yanıma geliyor sanki:D

xx

9. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    Engin abi uyarmasam tamam dicem ama kaç kere söylüyorum dikkat et açarken veya yavaş kapat..keşke scirocco alsaydım tek kapı kafam rahat olurdu diyorum..
    yada arka kapılara kaynak mı yaptırsam :rolleyes:

10. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Yok kardeşim o kadarda değil bence otomatik kapı yaptır sen :D
    Bu kadar takma kafana zamanla insanın sinir sistemi gelişiyor:)

xx

Sayfayı Paylaş