Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kapi kilitlemede korna calma Gizli ozelligi

Arkadaslar selamlar. Leonumda bazi gizli ozellikler acikti aldigimda. Ek olarak sadece kapi kilitlemede korna calma ozelligini actirmayi dusunuyorum. Bu ozelligi nerde actirabilirim. Pendikte oturuyorum. Sadece bir ozellik icin fiyat ne olur sizce. Tesekkurler

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Maltepede ender elektronik var onlar yapar normalde gizli özellik açtırmak 60 tl ama tek bir özelliğe fiyat değişir mi bilmiyorum

Selamun aleykum, yeni leon aldim gizli oZellikleri acilmis fakat amerikan park aktif edilmemis.. Menuden vs aktif edebiliyor muyuz?

Bende bunu merak ettim

Arkadaslar selamlar. Leonumda bazi gizli ozellikler acikti aldigimda. Ek olarak sadece kapi kilitlemede korna calma ozelligini actirmayi dusunuyorum. Bu ozelligi nerde actirabilirim. Pendikte oturuyorum. Sadece bir ozellik icin fiyat ne olur sizce. Tesekkurler

Arkadaşım ben de açtırmıştım korna sesi 2 defa çalıyor ve bayağı yüksek ses çıkıyor etrafı rahatsız ediyor bende kapadım tavsiye etmem.Etraftan birine korna çaldığınızı zannediyorlar.

Korna sesini bende kapattım arkadaşın dediği gibi sesi çok çıkıyor gece saatleri rahatsız edici oluyor keşke ses seviyesi ayarlanabilse :)
[doublepost=1510014819,1510014618][/doublepost]@Enescelik69 ayak aydınlatma ışığına bağlıyorlar onun parlaklık seviyesine göre amerikan park yanıyor.Ayak aydınlatma isiklariniz kapaliysa aktif olsa bile yanmaz.Ayrica yeni leonda bence abartı duruyor amerikan park gündüz ledi tamamen turuncu oluyor :)

Ben aracımı aldığımda bu özelliği açıkmış demek ki.
Bunun gizli özellik olduğunu bilmiyordum bile, park ediyorum dat dat korna, arabaya biniyorum dat dat korna. Ben bile rahatsız oldum, etrafı düşünemiyorum bile :) Direk kapattım ben o özelliği, elimde olsa gidip kapattırıp özelliğin ücretini alırım :)

Ben bahçelievler de vural elektronik de açtırmıştım gizli özellikleri. Kapı açma ve kapamada korna sesi gelmesin dedim. Usta da düğmeye iki defa üst üste bastığında çalsın o zmn demişti. Banada mantıklı geldi öyle yaptırdım. Bazı tenha yerlerde üst üste basıp korna sesini çaldırıyorum. Güzel oluyo.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt