Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

kapı kilit sensörü

Konu, 'Toledo' kısmında eşrefli tarafından paylaşıldı.

1. eşrefli

eşrefli SCW Üyesi

103
    0
    16
    arkadaşlar ön iki kapı [[sağ ve sol] kilit sensörü arızalı sensör tek olarak satılmıyormuş kilitle komple satılıyormuş bu sensörü bilen arkadaşlar vardır sadece sensör 1 tl kilit 300 tl imiş sadece sensörü bulabileceğim yer varmı bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi bu konuda kırıkkalede bulamadım.

2. 06 levent 534

06 levent 534
    Administrator

8.963
    1.169
    113
    yüksel abi ankarada hurdacılara bakmak lazım diye düşünüyorum

3. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Konfor unıtesı olabılır mı abı bahsettıgın sey ? eger oyleyse zaten pahalı b parca normalındede

4. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    kapı switchi arızalanmış anladığım kadarı ile. parça olarak kilitle beraber satılıyor ne yazıkki :( tamiri varmı bilmiyorum.

5. kfy

kfy
    Administrator

12.592
    5.263
    113
    kırık değilse tamiri var hatta yan sanayii üretimide var ...ankarada sorununu halledersin

6. eşrefli

eşrefli SCW Üyesi

103
    0
    16
    sesör

cezmi bey teşekkür ederim bilgileriniz için yalnız ankarada nerde bulabilirim belli bir adres varmı yoksa arayacağmmı.?birde sizin araç ön kapılardan herhangi birini kumandayla açtınız ön kapılardan herhangi birini açıp içerisinden birşeyler almak isterken geç kalınca merkezi kilit hemen devreye girip kilitliyormu benimki öyleydi ama şimdi kumandadan kilitlemezsem açık kalıyo.

Sayfayı Paylaş