Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

kapı kartonu nasıl sökülür........

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında lsg33 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. lsg33

lsg33 SCW Üyesi

20
    0
    1
    arkadaşlar öncelikle herkeze kazasız belasız sürüşler dilerim benim sorum şu olacak 2011 model ibzanın hoparlörü patlmaış bunu değiştirmem için kapı kartonunu sökmem gerek am bir türlü sökemedim altta bir vida var onu çıkara bildim onun dışında kendime çekiyom çekiyom gelmiyor nasıl söküldüğünü bilen varsa ve tarif ederse sevinirim.....

2. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    uşakta servis varmı servis varsa elleri alışıktır onlara yaptır fazla kurcalama yuvaları falan varsa bozulur sonra yerine taktığında ses yapmasın

3. rudiboyaciyan

rudiboyaciyan SCW Üyesi

128
    35
    28
    Merhaba Sadık Bey karton derken sanırım kapının iç kısımdaki plastik panelden (döşeme) bahsediyorsunuz vereceğim linkte sökme şeması var resimli olarak, bu da link Removing MK5 Ibiza front door trim - SEAT Cupra.net - SEAT Forum fakat benim kendi fikrimi sorarsanız kesinlikle kendi başınıza sökmenizi tavsiye etmem ben söktüm, toplaması pek kolay olmuyor, herhangi bir Volkswagen grubu servise gittiğinizde çok kolay sökerler hem aracınızın 2011 model olduğunu söylemişsiniz garantisi devam ediyordur tahminimce, hoparlörü de garanti içerisinde değiştirirler.

4. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Şaka gibi, kapı paneli için cam da sökülüyor, herşeyi plastik panele mi tutturmuslar :confused: :cool: kapıdan pahalı demek ki iç panel

5. rudiboyaciyan

rudiboyaciyan SCW Üyesi

128
    35
    28
    Aynen Çağlar Abi onu sadece bir kapak sanıyorsun ama kapıdaki her şey oraya tutunuyor resmen. Dedim ya çok pişman oldum söküp içini görünce. :)

Bunu beğendi. Anarchist bunu beğendi.
  6. hades

hades SCW Üyesi

352
    127
    43
    Ben leon un kapı döeşemesi için (sök Ve tak) en az 4,5-5 saat ugrastım herşey birbiryle alakalı 1 çivatası var hele tam 1 saatimi yedi . İşe yabancı olunca sürede uzuyor.

7. lsg33

lsg33 SCW Üyesi

20
    0
    1
    ilginiz için çok teşşekkür ederim .......

8. tuğra

tuğra SCW Üyesi

665
    96
    28

Benim başımdada aynı şey var sağ kapı ya twitter dan yada hoparlörden acaip cızırtı geliyo bunu garanti içerisinde yaparlarmı yani

9. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    aynını bende yaşadım... 1. si sökerken 2-3 tırnak kırıldı... 2. si tam tutma kolunun orda bi vida var onu bi söktüm bütün cam mekanizması ona bağlıymış takarken fenalık geldi... bence kimse bu işe kalkışmasın....

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş