Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kapı kartonu nasıl sökülür........

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lsg33

Kayıtlı Üye
arkadaşlar öncelikle herkeze kazasız belasız sürüşler dilerim benim sorum şu olacak 2011 model ibzanın hoparlörü patlmaış bunu değiştirmem için kapı kartonunu sökmem gerek am bir türlü sökemedim altta bir vida var onu çıkara bildim onun dışında kendime çekiyom çekiyom gelmiyor nasıl söküldüğünü bilen varsa ve tarif ederse sevinirim.....

uşakta servis varmı servis varsa elleri alışıktır onlara yaptır fazla kurcalama yuvaları falan varsa bozulur sonra yerine taktığında ses yapmasın

Merhaba Sadık Bey karton derken sanırım kapının iç kısımdaki plastik panelden (döşeme) bahsediyorsunuz vereceğim linkte sökme şeması var resimli olarak, bu da link Removing MK5 Ibiza front door trim - SEAT Cupra.net - SEAT Forum fakat benim kendi fikrimi sorarsanız kesinlikle kendi başınıza sökmenizi tavsiye etmem ben söktüm, toplaması pek kolay olmuyor, herhangi bir Volkswagen grubu servise gittiğinizde çok kolay sökerler hem aracınızın 2011 model olduğunu söylemişsiniz garantisi devam ediyordur tahminimce, hoparlörü de garanti içerisinde değiştirirler.

Şaka gibi, kapı paneli için cam da sökülüyor, herşeyi plastik panele mi tutturmuslar :confused: :cool: kapıdan pahalı demek ki iç panel

Aynen Çağlar Abi onu sadece bir kapak sanıyorsun ama kapıdaki her şey oraya tutunuyor resmen. Dedim ya çok pişman oldum söküp içini görünce. :)

Ben leon un kapı döeşemesi için (sök Ve tak) en az 4,5-5 saat ugrastım herşey birbiryle alakalı 1 çivatası var hele tam 1 saatimi yedi . İşe yabancı olunca sürede uzuyor.

ilginiz için çok teşşekkür ederim .......

Merhaba Sadık Bey karton derken sanırım kapının iç kısımdaki plastik panelden (döşeme) bahsediyorsunuz vereceğim linkte sökme şeması var resimli olarak, bu da link Removing MK5 Ibiza front door trim - SEAT Cupra.net - SEAT Forum fakat benim kendi fikrimi sorarsanız kesinlikle kendi başınıza sökmenizi tavsiye etmem ben söktüm, toplaması pek kolay olmuyor, herhangi bir Volkswagen grubu servise gittiğinizde çok kolay sökerler hem aracınızın 2011 model olduğunu söylemişsiniz garantisi devam ediyordur tahminimce, hoparlörü de garanti içerisinde değiştirirler.

Benim başımdada aynı şey var sağ kapı ya twitter dan yada hoparlörden acaip cızırtı geliyo bunu garanti içerisinde yaparlarmı yani

Aynen Çağlar Abi onu sadece bir kapak sanıyorsun ama kapıdaki her şey oraya tutunuyor resmen. Dedim ya çok pişman oldum söküp içini görünce. :)
aynını bende yaşadım... 1. si sökerken 2-3 tırnak kırıldı... 2. si tam tutma kolunun orda bi vida var onu bi söktüm bütün cam mekanizması ona bağlıymış takarken fenalık geldi... bence kimse bu işe kalkışmasın....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt