Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kapi Hoparlor Tavsiyesi

Emre34

Kayıtlı Üye
Arkadaslar Merhaba,

Sag kapidaki hoparlor patladi, ben de firsat bu firsat diyerek arabayla birlikte gelen on kapi hoparlorlerinden bir kac tik daha iyi bir sey alayim diyorum. Onerilerinizi alabilir miyim? (Su an da JBL dusunuyorum, modeller konusunda hic fikrim yok)

JBL'in TR'deki mallarına güvenmiyorum, ben kenwood öneririm, kendi aracımda iki takım mid tiz kullanıyorum gayet memnunum, sesler çok net.

Peki sadece on kapilardakini degistirsem, sikinti olur mu arkadakiler stock ondekiler farkli falan?

bence 4 kapıyada jbl alırsan daha iyi olur ama murtaş çıkışlı olmasına dikkat et. mümkünse media marketlerden al en azından garanti olayı iyi. jbl ikaliteli ses veriyor 2 öne takarsan arkadakilerden boğuk ses geliyor bilgin olsun..

Geri
Üst Alt