Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kapi hoparlörü

alper.06

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar iyi günler

Benim leonda sol arka kapı üst taraftaki hoparlörden bazı müzik tonlarında bir cızırtı geliyor bu konuda yardımcı olacak carmı acaba insanın bazen çok canını sıkıyor.

kardeşim bendede aynı sorun hoparlörleri değştirecktim araştırmalarım sonucunda o sesin kapıdan geldiğini söyleyen çok ark var bakalım bi musait zamanda servise gidersem göstericem

Walla bazen benimkinde de geliyor, arada varsa çözümünü bilen söylesin :)

benim bütün leonlarımda gelıyodu o ses :) kronik bir sorun bu hepsinde var nedense

hemen derdınıze derman olayım aracımı bu sikyetten 3. kez servise gonderdım ve servis tarafından ve benım tarafımdan araştırmalarım sonucu sıkan sonuc sudur :
ilk dogus oto esenyurta gonderdım emre bey , sevgili avektekı arkadasların cam filmi yada airbag sensoru nu degişirken tellerın kabloların yanlış yerlerden geçirildiğini bir kaç klipsin kırıldıgını hepsinin onarıldığını sorun olmadıgı soylendı
gitti geldi yine aynı aveke gittim hesap sorayım bide hani iki dkda yediklerini naneyi bi ozurle toparlarlar belkı diye murat denen bi insan evladı varona gosterdım, inanılmaz rahatsız edici bi ses geliyo bana dediği şu ; b ben olsam bunun için kapıyı elletmem ama istiyosan kapıyı komle soker inceleriz dedi aman dedim yapabılseydınız onceden yapmazdınız size saglam gelen bozuk çıkıyo. cıktım geldim sonra yine goz bebegım doğus oto esenyurtu aradım aracım aldırdı emre bey bu kez sorunun kapı kılıdının gevsemiş olduugundan kaynaklandıgını soyledıler tum iç aksamın izole edildiğini elden geçtiğini soylediler arac geldiğinde kontrol etme geregi bile duymadım akşam muziği açtığımda yine inceden az bi ses geldiğini farkettim delirdim aldım elime feneri gecenın karanlığında ses geldikçe elimle bastırdım parcaların uzerıne en sonunda kumas kaplamalı parcanın bi kosenın biraz fazla oynadıgını fark ettim hafif dısa cektım baktım alt kosedekı tırnak kırılmıs elimle basınca ses kesılıyor

simdi benim size sorum ben bu tırnagı nasıl onarırım yada ses gelmeyecek sekılde sıkıstırırım

Walla bazen benimkinde de geliyor, arada varsa çözümünü bilen söylesin :)
hoparlörun patlak olup olmadıgını anlayabılırsınız herlde eger patlak degılse hemen dısındakı kapaktn kaynaklanan bır ses buyuk ıhtımalle o pastık parcayı cıkarın cıvt taraflı bant ıle altını ızole edın kapagın oturdugu yerı ses buyuk ıhtımal gıderılır basıt bır ıslem..

Geri
Üst Alt