Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kapi eşiği

karsımda mercedes war su anda e kasa onda bıle yok o dedıgın wernıkten metal wernıgını hıc gormedım :Dayrıca arac boyası gıbı dusun o çizilebiliyorsa bu da çizilir yeter ki çizmek iste kendi orjınalınde de wernık yok ki,dedıgım gıbı metal uzerınde mercedeste bıle yoksa wardır bı bıldıklerı warsa bıle bnm aracların hıc bırınde yoktu yanı:D
bak yaw kafam takıldı dikiz aynası göstergeler,kliimanın oldugu bolum göğüs kısmı derı koltuklar hepsı çiziliyor sonucta bu da kul yapısı çizilir zorlarsan sonucta arac userınde olacak olur boyle seyler,hatta senınkını ozellıkle çizcem desen yapcam:eek:

çalışma güzel ama benim aklım gene aynadaki seat sport yazısında onu gönderebiliyosan ben onu almak istiyorum:eek:key:

Güzel çalışmanız var, ben bir tavsiyede bulunmak istiyorum sadece (şu anda takmaya değecek bi aracım yok);

Köşelere radyus yapsanız (yuvarlatma) daha şık duracaktır diyorum. Çok abartı şekilde değil, kenardaki sivrilikleri yuvarlasanız yeter diye düşünüyorum...

Sinan bu levhalardan başka iş yapıyomusun plaka gb

kapı kapalı oldugunda dısardan herhangi bir görüntü söz konusumudur? levhanın kenarı gözüküyor mu?

wer adres yoluyum hangı renk olsun

Walla Çok iyi Olur Senin Arabadakini Çok begenmiştim Aynısından isiyorum aynı yeşilden mümkünse boyutlarıda aynı olsun... Sanırım Bu işlerle haşır neşirsin ve arkadaşların dedigi gibi biraz daha köşeleri alınır ve üstünede kaplama yada cila atılırsa hakikaten eşik çıtaları on numara olur hatta fikir olması açısından orijinallerinin resminide koymak istedim buraya zira daha evvel görmüşsündür ama ben bunlara yakın bişey olsun istiyorum..

interior-sill-guards.jpg
1.jpg
Bu havayı yakalayabilirsen inan siparişlerle baş edemezsin..

Bu arada Adresim Ve numaram Aşagıda.. Aynalık logosu için..
Kayabaşı Kiptaş Konutları A3 D:31 Başakşehir İSTANBUL..

Selçuk AKDENİZ
532 558 YetmişDokuz DoksanYedi

Ekli dosyalar

• interior-sill-guards.jpg
    interior-sill-guards.jpg
    47.8 KB · Görüntüleme: 60
  • 1.jpg
    1.jpg
    39.3 KB · Görüntüleme: 56
Güzel çalışmanız var, ben bir tavsiyede bulunmak istiyorum sadece (şu anda takmaya değecek bi aracım yok);

Köşelere radyus yapsanız (yuvarlatma) daha şık duracaktır diyorum. Çok abartı şekilde değil, kenardaki sivrilikleri yuvarlasanız yeter diye düşünüyorum...
yuwarlatmayı yapan makıne cok pahalı:Dhenuz alamadım

Geri
Üst Alt