Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kapi eşiği

Walla Çok iyi Olur Senin Arabadakini Çok begenmiştim Aynısından isiyorum aynı yeşilden mümkünse boyutlarıda aynı olsun... Sanırım Bu işlerle haşır neşirsin ve arkadaşların dedigi gibi biraz daha köşeleri alınır ve üstünede kaplama yada cila atılırsa hakikaten eşik çıtaları on numara olur hatta fikir olması açısından orijinallerinin resminide koymak istedim buraya zira daha evvel görmüşsündür ama ben bunlara yakın bişey olsun istiyorum..

Ekli dosyayı görüntüle 7691
Ekli dosyayı görüntüle 7692
Bu havayı yakalayabilirsen inan siparişlerle baş edemezsin..

Bu arada Adresim Ve numaram Aşagıda.. Aynalık logosu için..
Kayabaşı Kiptaş Konutları A3 D:31 Başakşehir İSTANBUL..

Selçuk AKDENİZ
532 558 YetmişDokuz DoksanYedi
yaw sayın Çöllü bu kadar ileri teknoloji kullansam fabrıka oluyorum zaten tum dunyaya çalışırım o zaman bıraz makul olun lutfen:rolleyes:puhahapuhahapuhahapuhahapuhaha

yaw sayın Çöllü bu kadar ileri teknoloji kullansam fabrıka oluyorum zaten tum dunyaya çalışırım o zaman bıraz makul olun lutfen:rolleyes:puhahapuhahapuhahapuhahapuhaha

Öyle Diyosan öyledir.. Fakat sen resimlerin çekim kalitesine kanma... eline geçince bu kadar şık durmuyo o eşikler... fakat basit de durmuyor.. yanlış anlama senden o kıvrımları yapmanı bekleyen yok.. sadece dümdüz bir kesim ve keskin kontrastlı köşeler yerine; açılı bir kesim, hafif yuvarlanmış köşeler ve daha uygun bir yazı tipi beklentim; atla deve degil zira...:eek:key:

arkadaşım bende resimde paylaştığın tipte istiyorum, içtaraftaki plastik eşiklere montajlaacak şekilde olmalı yalnız...Eğer montaj fotolarını da koyarsan ben 4adet almak istiyorum...

Öyle Diyosan öyledir.. Fakat sen resimlerin çekim kalitesine kanma... eline geçince bu kadar şık durmuyo o eşikler... fakat basit de durmuyor.. yanlış anlama senden o kıvrımları yapmanı bekleyen yok.. sadece dümdüz bir kesim ve keskin kontrastlı köşeler yerine; açılı bir kesim, hafif yuvarlanmış köşeler ve daha uygun bir yazı tipi beklentim; atla deve degil zira...:eek:key:
yazı tipi seatın kendı orjınal yazıları benım sectıgım bısey degıl fabrıkanın kullnaıdıgı yazılar onlar ama yuwarlatma işi için ozel bıcaklar war we pekte ucuz degıl benımde en basından berı yapamak ıstedıgım bıseydı yuwarlatmalar ama bıcagı cok pahalı ne yazık kı bı yerlerden bulsam uygun dırek alcam

yazı tipi seatın kendı orjınal yazıları benım sectıgım bısey degıl fabrıkanın kullnaıdıgı yazılar onlar ama yuwarlatma işi için ozel bıcaklar war we pekte ucuz degıl benımde en basından berı yapamak ıstedıgım bıseydı yuwarlatmalar ama bıcagı cok pahalı ne yazık kı bı yerlerden bulsam uygun dırek alcam kesım olayını haleederım onda sıkıntı yok wakıt ayıramıyorum ne yazık kı ewlılık arıfesı falan cok waktımı çalıyorpuhaha

cordoba için bir çalışmanız yok sanırım :confused: eğer varsa resimlerini gönderme şansınız varmı?

2012514191337585_6.jpg

sinan bey şimdi bu model yapabiliyozmu ? sadece seat leon yazsa yeter.. 4 adet hemen isteyebilirim.

Ekli dosyalar

• 2012514191337585_6.jpg
    2012514191337585_6.jpg
    8.7 KB · Görüntüleme: 51
Geri
Üst Alt