Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kapi carpmalari

[MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] Bunun ıcın bır cozum geldı aklıma uygulayacagım basarılı olursa paylasırım abı.

Aynen katılıyorum kardeşim.. Arabayı ne zaman otoparka bıraksam uzaklaşana kadar kafayı çevirip duruyorum , sağındaki solundaki çarpar mı diye aklım gidiyor..

ben de sadece ben mi böyle evhamlıyım diyodum ama hepimiz aynıymışız be, valla ben otoparkta mümkünse yüksek model ve temiz araçların yanına park ederim aracımı yoksa durumlar aynı, öküz diyorum ama maalesef öküz hakkaten çok bu ülkede...

Benim de en iyi tekniğim araçta yolcu varsa muhakkak en az kapı mesafesi kada boşluk bırakırım. Eğer o mesafe yoksa onden yolcuları indiririm. Özellikle yüksek kaldırımlara dikkat etmek gerekir.

Mrblar ben aracimi aldigim gibi komple seffaf film kaplattim , o durumda bile nasil insanlar var sag kapida var seffaf filmi yirtmis vatandas nasil bi kapisi varsa acmis ama yaninda ne var bakmamis .. giyaplarinda baya saydim . Insan evladi olsa zaten dikkat eder. Tavsiyem filmdir arkadaslar gucu olan yaptirsin beni cok seyden korudu cok sukur o kapida bile bisey yok film zedelenmis.

Araçta yolcu varsa onları park yerinde değil, parkettikten sonra gideceğiniz yerin kapısında indirin. Kapıyı sonuna kadar açsa bile bir yere çarpamasın. İndirirken de yağlayın "sen hiç yürüme, kapıda in ben parkeder gelirim canım benim, cicim benim, aferin sana bakalım önce sağ sonra sol ayak, hadi".

Halbuki ne alaka, kapının canına okumasın maksat :D

rotusten baska caren yok kardesım bırde aracını park ederken dıkkat etcen

Geri
Üst Alt