Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kapi carpmalari

yok kapı altını vuruyorlar. bizim ailede vuran yok babamdan oyle bır korkuyorlar kı kaldırıma yakınken kapı cok acılabilse bile az acıp ınıyorlar sıkış tıkış bizim ailede vuran yok cok sukur vuranı şişe dizerim zatende . Geçtiğimiz günlerde dedem bizim arabaya bindi HY0554 te oldu Style olan aracta . Dedem bizim arabaya ne zaman binse anasını ağlatır arabanın arabanın koltuguna oturur sonra kapıyı hızlıca bır kapatır taaaaak. geçenelerdede babam dedemin yine kapıya yapıcaklarını bildiği için kaldırıma uzak bıryerde arabayı durdurdu uzak durmasına rağmen kapıyı sonuna kadar açtı dedem kapının altını vurdu sonra ıstıfını bile bozmadan kapattı kapıyı ıyı aksamlar dedi. Ulan kaldırıma uzak bırakmısız vurma dıye sonuna kadar actı kapıyı vurdu. Orayada yapıştırma fitil fln takıcam zarar görmesin var elimde birtane onları yapıstıracam ben.
kapı kaldırıma surtunce o dedenın yaptıgındakı gıbı o sesı tahmın edebelıyorum o ıcını cızzz ettıren sesı Hasanım.Bos koy gıtsın emın ol orası cızılse boyası bıle kalksa gozukmuyor.Bındıgın yanına kar kalcak nekadar ustune gıdersen okadar cok sey olur neyazıkkı bana guven.Benımde ıcım cız edıtyor o dedıgın olunca ama malesef oluıyor kacınılmaz seyler bunlar.

bole urunlere karsı bılgım bıraz zayıf.Mesela ne turlu cızıklerı gıderıyor? Yane karsıdakı aracın boyası ıslak mendılle bıle zorlayınca cıkıyor.Boya kalkmaları ıcın ne tarz bır urun onerırsınız?

genelde kullandığım markalardan biri sonax diğeri meguiar's herkez meguiarsın namını duymuştur 1-2 tane derin ve kılcak çiziğim vardı meguiars bu 2 çizikden kılcal olanını tamamıyla kapattı derin olanınıda yarı yarıya hafifletti arkasından sonax'ın ürününü geçtikden sonra tamamıyla derin çiziklerim dahi kapandı , boya konularında bir bilgim yok ama iyi derecede çizik çıkartıyorum : )

önerebileceğim 2 ürün tek geçiyorum

Ultimate Compound Çizik Çıkarıcı Pasta 450 ml. - Boyalı Yüzey Temizliği & Çizik Çıkarma

Sonax Çizik Giderici Pasta 250 ML - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com

yok kapı altını vuruyorlar. bizim ailede vuran yok babamdan oyle bır korkuyorlar kı kaldırıma yakınken kapı cok acılabilse bile az acıp ınıyorlar sıkış tıkış bizim ailede vuran yok cok sukur vuranı şişe dizerim zatende . Geçtiğimiz günlerde dedem bizim arabaya bindi HY0554 te oldu Style olan aracta . Dedem bizim arabaya ne zaman binse anasını ağlatır arabanın arabanın koltuguna oturur sonra kapıyı hızlıca bır kapatır taaaaak. geçenelerdede babam dedemin yine kapıya yapıcaklarını bildiği için kaldırıma uzak bıryerde arabayı durdurdu uzak durmasına rağmen kapıyı sonuna kadar açtı dedem kapının altını vurdu sonra ıstıfını bile bozmadan kapattı kapıyı ıyı aksamlar dedi. Ulan kaldırıma uzak bırakmısız vurma dıye sonuna kadar actı kapıyı vurdu. Orayada yapıştırma fitil fln takıcam zarar görmesin var elimde birtane onları yapıstıracam ben.

Hasan Ben araçtakileri park etmeden indiririm aşağı babanada tavsiyem budur.. park etmeden önce 10 sn de boşalıyor aracın içi.. böylelikle daha kolay ve sıfır park imkanıda sağlıyor ama DEDE'ye laf yok.. arabanın üstüne çıksa bile halın olsun diyeceksin zira babanı bu güne kadar getirmiş emek etmiş onlar baş üstüne.. dediğim gibi parktan önce indirmekle oda çözülür.. :eek:key:

genelde kullandığım markalardan biri sonax diğeri meguiar's herkez meguiarsın namını duymuştur 1-2 tane derin ve kılcak çiziğim vardı meguiars bu 2 çizikden kılcal olanını tamamıyla kapattı derin olanınıda yarı yarıya hafifletti arkasından sonax'ın ürününü geçtikden sonra tamamıyla derin çiziklerim dahi kapandı , boya konularında bir bilgim yok ama iyi derecede çizik çıkartıyorum : )

önerebileceğim 2 ürün tek geçiyorum

Ultimate Compound Çizik Çıkarıcı Pasta 450 ml. - Boyalı Yüzey Temizliği & Çizik Çıkarma

Sonax Çizik Giderici Pasta 250 ML - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
ıkısıde boya koruma konusunda bılındık markalar.Isımlerını aldım bauhausta falan bulursam alacagım.Cok tesekkur ederım.

Hasan Ben araçtakileri park etmeden indiririm aşağı babanada tavsiyem budur.. park etmeden önce 10 sn de boşalıyor aracın içi.. böylelikle daha kolay ve sıfır park imkanıda sağlıyor ama DEDE'ye laf yok.. arabanın üstüne çıksa bile halın olsun diyeceksin zira babanı bu güne kadar getirmiş emek etmiş onlar baş üstüne.. dediğim gibi parktan önce indirmekle oda çözülür.. :eek:key:
Annemın babası, babamın babası vefat etti 98 de .

SE....... sın bırı benım arabamada kapısını vrmus agzımı bozdurucak ama numarasınıda bırakmamıs hem sunu anlamıyorum surucu tarafındakı kapıya vurmus ve yolcu tarafından bınen kapı vurmus su arabayı parktan cıkardıktan sonra arabaya bınseler olmuyor cunku ve su kapıları neden sonuna kadar acarlar anlamam ve mılletın malına neden saygı gostermezler bızım ınsanımız neden bukonuda terbıyesız sen gozun gbı bak ozen malın bırısı gelsın arabana zarar versın cılesını sen cek :mad::mad::mad:

SE....... sın bırı benım arabamada kapısını vrmus agzımı bozdurucak ama numarasınıda bırakmamıs hem sunu anlamıyorum surucu tarafındakı kapıya vurmus ve yolcu tarafından bınen kapı vurmus su arabayı parktan cıkardıktan sonra arabaya bınseler olmuyor cunku ve su kapıları neden sonuna kadar acarlar anlamam ve mılletın malına neden saygı gostermezler bızım ınsanımız neden bukonuda terbıyesız sen gozun gbı bak ozen malın bırısı gelsın arabana zarar versın cılesını sen cek :mad::mad::mad:
gecmıs olsun.Malesef bazı ınsanlar bızler yane bu sıtedekıler gıbı araclarına farklı bır tutkuyla baglı degıller.Bizler kadar titiz bizler kadar sanki bir organları gibi görmüyürlar araclarını.Arabalar sadece onlar ıcın bır arac A noktasından B noktasına gotursun yeter zıhnıyetındekı ınsanlar.Oyuzden kendi araclarına olmadıgı gıbı baskalarınınkınede saygıları yok o kapıyı acarken.

Kapısına tamponuna heryerıne vursunlar anasını satayım . Bilmiyorlarki şu arabaları alırken canımız çıkıyor o kadar para oduyoruz o kadar emek var onu almak ıcın. Bak abi tamponuma gömdü kaçtı şeref.....n biri ne numara ne birşey çatlatmış tamponumu

8701d1356085613-tampona-vurmuslar-fotograf0972.jpg
8702d1356085653-tampona-vurmuslar-fotograf0973.jpg

Aynen katılıyorum kardeşim.. Arabayı ne zaman otoparka bıraksam uzaklaşana kadar kafayı çevirip duruyorum , sağındaki solundaki çarpar mı diye aklım gidiyor..

Geri
Üst Alt