Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kapi alti led hakkinda

dursun usta ewet ama konyaya bu İŞ İÇİnde gelİnmez kİ bu İŞ İÇİn İstanbula dursun ustanin yanina gİdİlmez...

valla o kadarını bende tahmin ettim dostum ama en azından tel açılıp sağlıklı bir tarif alınabilir demek istemiştim nasıl yapılabileceğie dahir:)

istanbul avrupada bu iş için adres verebilecek varmı anlayan leondan işini bilen usta, birde ayak altı aydınlatmada yapabilcek. teşekkürler

konuyu hortlatmış gibi olacagım ama arkadaşlar dursun usta askerde oldugu için bu kapı altı ledlerini avrupa yakasında yada anadoluda :D yaptırabilecegim bi yer var mı?

konuyu hortlatmış gibi olacagım ama arkadaşlar dursun usta askerde oldugu için bu kapı altı ledlerini avrupa yakasında yada anadoluda :D yaptırabilecegim bi yer var mı?

Ben dursun ustadan baskasina guvenmem sokme konusunda... Sokulecek yerler oldugu icin bekleyin derim. Varsn ledsiz olsun...

Geri
Üst Alt