Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kapi alti led hakkinda

typer_mmb@hotmai.com

Kayıtlı Üye
Slm arkadŞlar aÇilmiŞ konu buldum ama İstedİĞİmİ bulamdim kapi altina led baĞlatisini nasil yapiyoruz nereye baĞliyoruz kapi aÇilinca yanmasi lazim ama nasil yoksa sÜreklİmİ yaniyor..

kapı açılınca yanıyor,kapı swiçlerine bağlanıyor.işin piirii dursun usta 25 dakikalık bir çalışma sonrası işi bitiriyo

Nolcak ki abi gelir hem tanısırız hemde aracı ledlenir negüzel ..

bende aracıma yaptırdım 1 metrelik en ince yumuşak cins beyaz led almıştım.kapının tam alt kısmında boşluk olan yere yapıştırılıyor.montajı biraz zor kapı içleri sökülüyor kapı svişlerinden elektrik alınıyor ve düzeni tavan lambasına göre ayarlanıyor.usta bi oto elektronikçi ve leondan anlayan birine yaptırmanı tavsiye derim.kullanımı çok güzel...

bende aracıma yaptırdım 1 metrelik en ince yumuşak cins beyaz led almıştım.kapının tam alt kısmında boşluk olan yere yapıştırılıyor.montajı biraz zor kapı içleri sökülüyor kapı svişlerinden elektrik alınıyor ve düzeni tavan lambasına göre ayarlanıyor.usta bi oto elektronikçi ve leondan anlayan birine yaptırmanı tavsiye derim.kullanımı çok güzel...
tamm teŞekkÜr edrm tavan lambalarina nasil baĞlicak sİgortadan mi

bende yaptırmayı düşünüyorum ama istanbulda yaşamıyoruz konyadayız....

tamm teŞekkÜr edrm tavan lambalarina nasil baĞlicak sİgortadan mi
rica ederim..elektriği kapı içinden alıyor sigortayla işi yok.sadece yönetimi yanması sönmesi yani, tavan lambasına göre ayarlıyor...aracın iç ışık yönetimi merkezi tavan lambasındaki üniteymiş..öyle zor değil bilene montaj basit...

Geri
Üst Alt