Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kapı Altı Aydınlatma

erdem1907

Kayıtlı Üye
Merhaba;
İnstagramda kapı altı aydınlatması satan bir yerden kapı altı aydınlatması aldım ve kapıya taktım. Görüntü bu şekilde oldu.

Ekli dosyalar

• 20221101_205751.jpg
    20221101_205751.jpg
    972.2 KB · Görüntüleme: 14
O mekanizmayı gören bir ufak mıknatıslı malzemeyi düzgünce yerleştiremediğin ya da görmediği için sürekli aktif olarak çalışıyor. Onlar birbiriyle örtüşmesi gerekiyor kapı kapandığında.

O mekanizmayı gören bir ufak mıknatıslı malzemeyi düzgünce yerleştiremediğin ya da görmediği için sürekli aktif olarak çalışıyor. Onlar birbiriyle örtüşmesi gerekiyor kapı kapandığında
Doğru yazmışsın kapıyı kapatınca sensör tabanı algılamıyor ve hemen kapanmıyor fakat yanlışlıkla şunu keşfettim. Kapıyı kapatınca 2 dakika daha açık kalıp kendini kapatıyor. Gün ışığında zaten açılmıyor. o yüzden pek bir sorun yok. Ürünü alınca kapıya yapıştırıp denerseniz kapanmıyor diye sıkıntı yapmayın her şekilde kapanacak.

O zaman da daha çabuk pilin harcanmasına, bitmesine sebep olabilir. Pilin değişimi kolay ise bu şekilde de kullanabilirsin.

Geri
Üst Alt