Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kapanan aynalar hakkında

REİS38

Kayıtlı Üye
2006 model stylance araç aldım

bu araçta aynalar ve çamlar araç kumandadan kitlendiğinde kendiliğinden kapanıyormu ve bu araçla ilgili özellikleri nerden öğrenebilirim

camlarını kumandada kapama tuşuna basılı tutarak kapatabileceğini,ancak aynaları kumandadan kapatamadığını biliyorum

eğer servise gidip bu isteğini dile getirirsen anahtara program atıp yapabiliyolar diye biliyorum

emre yanılmıyorsam aynalar için konfor ünitesi diye bir parça var değişmeden olmuyor.aynalar için aynı dert bendede var

levent abi ben bu konuyu doğuşla görüşmüştüm ilk aldığımda arabayı.bana verdikleri cvp anahtarı içindeki chip e bi program atıyoruz demişlerdi.ben onların yalancısıyım abi..

2006 ları bilmiyorum ama benimkinde basılı tutunca camlar açıksa camlarda kapanıyo,aynalarda kalkıyo anahtardan...

2007 ve 2008 modellerde kumandadan aynalar kapanıyor. 2006 modellerde aynaların kapanmaması lazım. Ancak servise gidip bunu dilediğiniz taktirde program güncellenerek olabiliyor diye biliyorum..

2006larda aynalar kumandayla kapanmıyor bagaj kapagı acılıyor kumandadan. ama aynaların acılıp kapanması yapılabiliyor.

Geri
Üst Alt