Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kapalı otoparklardaki çarpıp kaçanlar

Geçmiş olsun
en ufak boy pasta cila alıp güzelce silin sonra da temiz bir ıslak bezle silin böyle kullanmaya devam edin herhangi bir başka işlem yapmayı n

Geçmis olsun Auto king mini onarima kesinlikle verme derim sinek kucuk ama mide bulandirir misali tramerde gozukur 0 bedel dahi olsa insanlarda farkli anlasilmaya neden olabiliyor. Bence pasta cile ila sil o sekil birak dersenki ben binemem bu sekilde rahatsiz oluyorum bu isi boyasiz yapanlar var kesinlikle onlara goturmeni isterim.

Geçmiş olsun kardeşim... Boyanmadan kurtarır sıkıntı yapma... Düşüncesiz mahlukatlar ya...:mad:

s.a nautilusta malesef serfsizin biri aracimin arka camurlugunu sürtüp kaçmış.. Allahtan önemli bisi yok ama keyfimi kacirmaya yetti.. kamera gormuyormus bulamadik haliyle. arac kazasizdi o moralimi bozdu :-( sizce boyatmadan kurtulabilirmiyiz? kasko var ama deldirmeden mini onarim mumkun mu? ve tabi anadolu yakasinda iyi bir usta tavsiyeniz var mi? tercihen umraniye ve uskudar civarında..Ekli dosyayı görüntüle 7714Ekli dosyayı görüntüle 7715Ekli dosyayı görüntüle 7716Ekli dosyayı görüntüle 7717
Geçmiş olsun. Son günlerde çok yaşıyoruz bunu. Hepimizin başına gelebiliyor maalesef. Benim arabaya da isminin baş harfini çizmeye çalışmış bir tanesi.

öncelikle geçmiş olsun...böyle adamların işi rast gitmez rabbim razı gelmez.otopark ya da park yaptığımız aman sağımızdaki solumuzdaki araclara sıfır yanaşmamaya çalışalım.kapı açılır vaziyette boşluk bırakabilirsek bu tür mini kazaları da,hemde kapı açılmalarında vurulmalarda önlemiş oluruz.günümüz türkiyesinde park edemeyen parktan cıkamayan cok acemi şöfor var.
google aramalarda konular gözüktüğü için bayan üyelerde okuyabiliyor. scw forum adına uslublarımızı dikkat edelim ki okuyan insanlar sert forum demesinler :) konu düzenlemesi yapılmıştır

öncelikle geçmiş olsun...böyle adamların işi rast gitmez rabbim razı gelmez.otopark ya da park yaptığımız aman sağımızdaki solumuzdaki araclara sıfır yanaşmamaya çalışalım.kapı açılır vaziyette boşluk bırakabilirsek bu tür mini kazaları da,hemde kapı açılmalarında vurulmalarda önlemiş oluruz.günümüz türkiyesinde park edemeyen parktan cıkamayan cok acemi şöfor var.
google aramalarda konular gözüktüğü için bayan üyelerde okuyabiliyor. scw forum adına uslublarımızı dikkat edelim ki okuyan insanlar sert forum demesinler :) konu düzenlemesi yapılmıştır
gecmis olsun dilekleriniz icin tekrar tesekkur ederim. ben genelde iyi araclarin yanina park ederim ki adam da benim kadar dikkat etsin. bu hadisede de her zaman oldugu gibi yandaki araca kapi acma mesafesi bıraktım diger tarafta duvar vardi duvara yapistim ama iste diger taraf aki insanliktan ve şoförlükten nasibini alamadığı icin manevra yaparken surtmus. surtebilirsin insanlik halidir acemisindir ama insan bi haber verir not bırakır asıl sıkıntı orada zaten.. neyse nazarlık olsun diyelim..

gecmis olsun dilekleriniz icin tekrar tesekkur ederim. ben genelde iyi araclarin yanina park ederim ki adam da benim kadar dikkat etsin. bu hadisede de her zaman oldugu gibi yandaki araca kapi acma mesafesi bıraktım diger tarafta duvar vardi duvara yapistim ama iste diger taraf aki insanliktan ve şoförlükten nasibini alamadığı icin manevra yaparken surtmus. surtebilirsin insanlik halidir acemisindir ama insan bi haber verir not bırakır asıl sıkıntı orada zaten.. neyse nazarlık olsun diyelim..
otopark içersinde bu tür sürtme olaylarında hissetmemiş olabilir malum otopark araba sesinden dışardan ses almaz içeri ...vurmalı sürtme olsa duyabilir...gizem dolu bir sürtme olmuş ne desek boş şimdi mobesseden cok allahın kamerası cekmiştir :) ya da korkmuştur geri geri cıkarken sağlam vuranları çok gördüm..bozmayın moralinizi herşeyin bi çaresi var ölümün çaresi yok :)

Geçmiş olsun ben park ederken sağ veya sol bi tarafın duvar olmasına özen gösteriyorum ve duvara sıfır yanaşıyorum o şekilde diğer tarafta fazlasıyla boşluk kalıyo

Geri
Üst Alt