Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kapıyı ilk açtığımızda çıkan elektronik ses..

bide geri geri gelirken sağ ön konsoldan ve klimayı açtığımızda yine sağ ön konsoldan gelen sesler var doğrusu onlarda BENİM HOŞUMA GİDİYOR ayrıca yağmurlu havalrda geri geri gelirken sileceğin çalışmasını ilk başlarda arıza zanneden biri yoktur herhalde benden başka :D

bencede güzel bir ses vızzvvvvv uzuyor ve kesiliyor kontak açınca buna benzer bir ses gelip gidiyor. ben öyle sanıyorum araç yüklü yada boşmu yani arkası yada önü yüklümü otomatik far ayarı yapıyor mesela ?? ecu dan gelende olabilir...

benim cordobadan başka cordoba'da yok heralde bu ses :rolleyes:

o ses benzin pompasından geliyor arkadaşlar ön hazırlık olarak benzin pomapalıyo

Bende de var aynı ses, sanırım tüm elektronik aksamın kontrol edilmesinden kaynaklanan dijital bir ses. Kulağa hoş geliyor şahsen...:)

Geri
Üst Alt