Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kapıyı ilk açtığımızda çıkan elektronik ses..

bende de sanki bazen yapıyor..torpidonun oradan geliyor gibi..

sağoluın dostlar, sesten artık rahatsız olmuyorum sanki birşeye hazırlık yapıyormuş gibi, saldırıya hazırlanan robot gibi, transformers'mış gibi düşünüyorum o zaman iyi hissediyorum :)

puhaha fatih allahta seni güldürsün transformers gibi he puhaha

bu ses gayet doğal Leonlarda sadece biraz daha belirgin duyuluyo o kadar aklınızda soru işareti kalmasın...

sağoluın dostlar, sesten artık rahatsız olmuyorum sanki birşeye hazırlık yapıyormuş gibi, saldırıya hazırlanan robot gibi, transformers'mış gibi düşünüyorum o zaman iyi hissediyorum :)

Canavarın damarlarında ki Kanın uyanış sesidir abi o :D:eek:

aynı ses kontağı yarım çevirince de geliyor sanırım o ses yakıt sisteminden...kapıyı açıncada araç baştan aşağı check edilip arızalı olan yerleri ekranda belirtmek için hazırlık yapıyor olabilir...

bende direksiyonu çevirirken oyle hissediyorum:)

Bende de vardı sinir oldum ecuyu söktürdüm geçti. Artık beyinsiz dolaşıyorum :D :p puhaha

yakındaki hedefimde gaz kelebeğinden çıkan tık tık sesi, yakın zamanda onu da söktürcem :D

Geri
Üst Alt