Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kapıyı ilk açtığımızda çıkan elektronik ses..

WizarD

Kayıtlı Üye
Merhaba DOSTLAR, 2006 Leonda kumandayla kilidi açıp şöför kapısını açtıktan sonra yaklaşık 3 saniye tiz bir elektronik ses geliyor ve sonra kesiliyor, sizde de bu ses var mı ve sizce bu ne olabilir? sadece şöför kapısını açınca ve ilk açışta geliyor..

Aynı ses bende de var 2010 İbiza ilk kapı acılısında kısa bi vızzzz sesi geliyor motor bölümünden... bende merak ediyorum acıkcası bu sesin ne oldugunu

direksiyon hidroliği sesi gibi geliyor bana ( dreksiyon cevirdigimde de benzer ses alıyorum)

yok yakıt sistemiyle alakalı bende de var o ses lpg ısığı aktif oluyor araca bininceye kadar sonra sönüyor

aynısı benim leonda da vardı daha dün gibi kulağımda o ses..elektroniği geçtik artık dijital otomobillerimiz vardır bir hikmeti..

Çok hoşuma gidiyor o ses robot gibi sesler çıkartıyor viiztt vuzzt diye:D Ecu ön hazırlık yapıyor olabilir. Yol bilgisayarını falana açıyor vs.

immobilizer olabilir mi acaba ben pek anlamam ama..

bendede var sonundada çıt çıt kapanıyor gibi dimi

bendede var aynı ses incede bi ses cıkartıyo 2 3 saniye kadar

Geri
Üst Alt