Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kapım açılmıyor!!

ykpklc

Kayıtlı Üye
aracım 2004 toledo signo sağ arka kapı açılmıyor. elektrik aksamında sorun var sanırım kapı kilidine elektrik gelmiyor olabilir kapı kilidini manuel olarak nasıl açabilirim yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

İçeriden el ile açmayı denediniz mi? Onun dışında bir yol olduğunu sanmıyorum. Tabi sürücü kapısındaki merkezi kilit düğmesi ile kapa aç yapmayı denediğinizi varsayıyorum.

benim başıma söle bi olay geldi ıbıza varken sol arka kapı kilitli kalıyodu dısardan açılmıyo ama içerden açılıyodu kapının kilidinin yuvasında metal bi parça vardı onu aşşağa indirdim düzeldi senn sorununda böle bişeyse bi dene kardeşim ama hem içerden hem dışardan açılmıyosa kilitte bi sorun olabilir

benim başıma söle bi olay geldi ıbıza varken sol arka kapı kilitli kalıyodu dısardan açılmıyo ama içerden açılıyodu kapının kilidinin yuvasında metal bi parça vardı onu aşşağa indirdim düzeldi senn sorununda böle bişeyse bi dene kardeşim ama hem içerden hem dışardan açılmıyosa kilitte bi sorun olabilir

Cem nasıl bir metal parçadan bahsediyorsun? Benim bir kapımda o var, açıyor ama kilitlemiyor mesela... Kapı koluna asılmış telin ucundaki kancayı mı kastettin?

kapı kilitinin orda bi yuva var kapı kilidinin tam oturduğu yerde onun içinde ufak bi metal parça var ordan bahsediyorum kanca falan diil yani

Arka Kapılardaki Çocuk kilidinden mi bahsediyorsunuz ?

kapı içerden de açılmıyor diğer kapılarda dikkatli dinleyince kilit motorunun sesi geliyo ama bu kapıda gelmiyo tahminim elektriksel bi sorun

kapı bu şekilde nasıl açılacak merak ediyorum menteşelrden komple sökülür heralde:)

kapı içerden de açılmıyor diğer kapılarda dikkatli dinleyince kilit motorunun sesi geliyo ama bu kapıda gelmiyo tahminim elektriksel bi sorun
araç servise falan gidip o bölge söküldü falan mı???ben servise gitmiştim ses vardı o bölgede mekanizma telini takmayı unutmuşlardı geri dönmüştük......sizinkinde de olabilir....yada o mekanizmada kırık olabilir...

geçmiş olsun en iisi servise bir sorun..:eek:key:

Geri
Üst Alt