Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kapılarda kaynak izi var?

tit

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar, yeni farkettim aracın ön iki kapısının iç kısmında kaynak izi var belirgin bir şekilde. Sizin aracınız da var mı bakar mısınız. 2012 leon FR

tam olarak nerde bu kaynak izleri , ilk defa böyle birşeyi okuyorum , net olması açısından resim çekip paylaşırsanız daha mantıklı yanıtlar alabilirsiniz

Kapının üst kısmında iç taraf yani aynanın hızası diyeyim. Bir bakın bana mı özel herkese mi ? resim çekeyim..
1.jpg

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    19.5 KB · Görüntüleme: 91
Gardaşım dert etme. Arabayı baştan aşşa incele kesin bir değil bir kaç şey bulacaksın. Sende takıntı yapar boşuna canını sıkmış olursun. Bas gaza bak keyfine. Ben sana sayayım şimdi. Sol ayna geç kapanıyor yolcu kapısı çok kötü kapanıyor ve uzun yolda bir taş ön tampona isabet etmiş ve iğne ucu kadar iz yapmış bende takıntılıyım ben nabayım? :) Ya arabayı garajdan dışarı çıkarmıcan yada ver gazı ver coşkuyu. :) Ha eğer cidden herhangi bir değişme sonradan rütuş ve buna benzer arabanın sıfır özelliğini kaybettirmiş sıkıntılar ortaya çıkarsa hakkını da sonuna kadar ara.

herkeste varsa toplanıp gidelim doğuş oto ya

Takıntı değil de geçenlerde citreön olması lazım sıfır araba almış 2 yıl sonra pert kaydı oldugunu öğrenmiş aklıma geldi aracı silerken her iki kapıda da ek yapmış ve izi kalmış gibi gördüm bir sorayım dedim. Madem herkeste var o zaman sıkıntı yok. Ama olmaması gerekir.. :D

Geri
Üst Alt