Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kapılara Fitil Uyguladım.

güzel olmuş eline sağlık bunu koçtaş felan buralarda bulabilirmiyiz ve ne olarak geçiyo adı benimde hyundai ye yapmam lazım

Cam fitili olarak geçmekteydi ama kendiliğinden yapıskanlı olmalı abi aldığım ürünün fotosunu cekerım bı ara.

Feshane buluşmasında Selçuk abinin aracında (Çöllü) kapılarının sert kapatıldığında zarar vermemesi için fitil uygulattığını görmüştüm.Bauhaus a gittim bugun 7 Liraya fitil aldım bir paket 2 kapıyada yetiyor ben yetmez sandım 2 paket aldım. 3M yapışkanı vardı kestim ayarladım yapıştırdım videoda hazırladım ve gerçekten ses daha azaldı uygulamadan önce sert kapattım binaların arasından yankı yaptı uyguladım şimdi çok ama çook hızlı kapatmam gerekirki o yankıyı yapsın şuan ses gerçekten azalmış durumda.Olursa bagaja veya arka kapılarada uygulamayı dusunuyorum.

video=youtube;cwA-2jYIYwA]http://www.youtube.com/watch?v=cwA-2jYIYwA&feature=youtu.be[/video]

kardeş bu ne olarak geçiyo kapı fitili ? cam fitili ? eline sağlık bu arada güzel olmuş...

bende takipteyim ne fitili oldugunu öğrenirsem gidip alacağım bir paket yetiyor dimi?

elinize sağlık, peki kapı aralarından gelen yol sesini yalıtmak konusunda da herhangi bir farklılık oluştu mu?

IMG_0494.jpgIMG_0499.jpgIMG_0500.jpg

Ekli dosyalar

• IMG_0494.jpg
    IMG_0494.jpg
    92.4 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_0499.jpg
    IMG_0499.jpg
    90.9 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG_0500.jpg
    IMG_0500.jpg
    78.3 KB · Görüntüleme: 58
Geri