Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kapıların tek tuşla açılmaması

Dhn79 doğru söylüyor makyajlı kasada bu şekilde ama sizinkindede aynıdır sanırım

MUSTAFA SARI

2007 Leon sahibiyim. Kumandadan açma tuşuna bir defa basınca sadece şöför kapısı açılıyor. Diğer kapıları açmak için bir kaç defa basmak zorunda kalıyorum. Tuşa bir defa basınca bütün kapıların açılmasını istiyorum. Çözümü bilen var mı?
Sorunu çözebildiniz mi hocam

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sorunu çözebildiniz mi hocam

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çözdük kardeşim sanayide arka kapı kilitlerini söktük. Motorlarını tamir ettirip geri taktık. Şimdi saat gibi çalışıyor maşallah...

MUSTAFA SARI

2007 Leon sahibiyim. Kumandadan açma tuşuna bir defa basınca sadece şöför kapısı açılıyor. Diğer kapıları açmak için bir kaç defa basmak zorunda kalıyorum. Tuşa bir defa basınca bütün kapıların açılmasını istiyorum. Çözümü bilen var mı?
Kardeşim ben 2010 leon sahibiyim. Yeni aldım bende bu konuyu kafama taktım ve kitapçıktan baktım açıkça yazıyordu şu an aklımda değil. Ama hatırlatırsan fotoğraf atarım yada yazarım. Bu arada ilk bastığında şöför kapısı ikinci bastığında diğer kapıları açar. Birkaçdefaya gerek yok

Aynı dert bendede var otomatik kiliyleniyor hareket edince durumca tekrar hepsi birden açılmıyor kendim uzanıp açıyorum şahinlerdeki gibiDüğmem bızuk galiba ama baktırcam

Aynı dert bendede var otomatik kiliyleniyor hareket edince durumca tekrar hepsi birden açılmıyor kendim uzanıp açıyorum şahinlerdeki gibiDüğmem bızuk galiba ama baktırcam
Düğmeyle hiç alakası yok hepsi ayarlanıyor. Kitapçıktan foto atıcam ben biraz bekleyin lütfen

Benim de ayni uzanmaktan yoruldum artık orta konsoldaki dugme calişmıyor ya da ayarı birseyi mi var anlamadim nasıl kapanıyor bu otomatık kıtlenme herkes nasıl araba bu kapısı aclmıyor bozuk die bakıyorlar arabama :)

Mk2 lerde kronik bir sıkıntıymış. Fakat ehli olmayan birine söktürmeyin. Kilidi açan bir sekman var sarı renkte. Benimkini sökerken kırdı saolsun sanayide arkadaş. Sanayinim içinde fellik fellik sekman aradık. Çakmasını bulduk takalım dedik bir milimetre aşağı veya yukarı taksan açmıyor çok ince bir ayarı var. Sonra kafaya taktım çıkmacılardan buldum kilidi. Komple kakalamaya çalıştılar yalvar yakar yarım kilo tatlıya bağladım çıkmacıyı da aldım elinden orjinal sekmanları.sanayide arabayı kurcalaytıracaksan biraz araştırma yapmak gerekiyor iyi usta bulmak lazım. Yoksa paranızla rezil oluyorsunuz. 1 liralık sekman için akşama kadar sanayide ayaklarıma kara sular indi.

MUSTAFA SARI

Geri
Üst Alt