Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kapı koruma vs ?

Kim yaparsa yapsın, ben de acayip uyuz olurum bu kapı çarpma, sürtme vb. durumlarına.

Bauhaus'ta şeffaf bantlar görmüştüm, yanılmıyorsam 3M ya da ona benzer bir firmanındı. Kapılar için, çamurlukların en dışta kalan kısımları için, tampon köşeleri için vb. bir kaç çeşit vardı. Onlardan bakabilirsin. Zamanla saramıyorlarsa, ki heralde o kadarını düşünmüşlerdir, güzel bir çözüm.

aynı olay bendede var.kaldırımı sağ tarafıma alıcaksam yanımdakini yanaşmadan indiriyorum.yoksa deliricem..

benm en iyi çözümüm inerken inin lan arabadan diyip kendim aracı park edip çıkıyorum

binerkende 2 dk durda çıkarıym arabayı diyip kapıya genişlik bırakıp bin diyorum yoksa hakkaten herşey olabilir pat küt cart curt sesler geliyo içim cız ediyor :)

içimizde kanayan ama dışa vurmayan bir yarayı deştin ve tam cukkk diye oturmuş

ama sen yinede sakin ol

Geri
Üst Alt