Kapı kolu soyulma sorununa çözüm | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Kapı kolu soyulma sorununa çözüm

turtlebeach

Kayıtlı Üye
Malum Ibiza'da iç kapı tutacaklarının soyulması kronik problem, bu sorunu o bölgeleri karbon görünümlü folyo kaplatarak giderdim.

Ekli dosyalar

Ali

Kayıtlı Üye
güle güle kullanın, gayet güzel..

18891945

Kayıtlı Üye
güle güle kullanın..nerede kaplattınız, ve fiyat nedir acaba?

zender

Kayıtlı Üye
karbon folyonun m2 si 30-60 tl arası değişiyor ! 2 m2 folyo ile bu işlemı kendınız yeterınce rahatlıkla yapabılırsınız ! bir diğer yöntem ise ; soyulan kapı kollarını güzelce zımpara yapıp sprey boyayla kendımız boyatmak yada sanayıde fırınlı bı otoboyacısına bıyatmaktır :eek:key:

turtlebeach

Kayıtlı Üye
Bahçelievler'de bir firmada kampanya vardı tavan folyosu, cam filmi, detaylı temizlik yaptırana karbon kaplama veya far temizliği bedavaydı ben karbon kaplamayı tercih ettim, Harun Bey firmanın detayını ve paket fiyatını size özel mesajla gönderdim.

SaLvia

Kayıtlı Üye
bende ilk aldıgımda fena bi soyulma görüntüsü vardı ama nitekin kazıyarak temizlik yapıldıgında bide ne görelim meğerse üzerinde kalıplaşma oluştugu için öyle bir görüntü oluşmuş kaplamadan önce deneyin arkadaslar...

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Güzel olmuş ama bu karbon kaplamalar plastik aksamda da uzun süreli kullanıma dayanıklımı..