Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kapı Kolu Boyama Hk. (Resim Eklendi)

eline sağlık. aracın içi baya güzelleşiyor. önceden vites körüğü derisi diye birşey kalmamış vallahi.

eline sağlık. aracın içi baya güzelleşiyor. önceden vites körüğü derisi diye birşey kalmamış vallahi.
Aynen hocam çok güzel görünüyor şuan:) Yavaş yavaş yapmaya başladım inşallah devamı gelecek. Binmek için aldığımdan gözüme kötü görünenleri düzeltmeye çalışıyorum.

Bu durumda ne kadar da düzgün müdahale etseniz çok amatör gibi görünecektir. Sulu kaplama denen bir uygulama var. Çok bir mebla tutacağını sanmam. O kaplama ile güzel bir piano black kaplama yaptırabilirsin ve ya istediğin başka bir rengi.

Bu durumda ne kadar da düzgün müdahale etseniz çok amatör gibi görünecektir. Sulu kaplama denen bir uygulama var. Çok bir mebla tutacağını sanmam. O kaplama ile güzel bir piano black kaplama yaptırabilirsin ve ya istediğin başka bir rengi.
Aynen öyle hocam. Henüz müdahale edemedim. Ya böyle birakacağım yada ömürlük yapacağım.

Geri
Üst Alt