Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kapı Kolları ve Ayna Kaplatma veya Boyatma

jacktheripper

Kayıtlı Üye
Merhaba değerli arkadaşlar,
Siyah renk Seat Ibiza Reference aracımı daha teslim almadım. Ancak biraz değişiklik yapmak istiyorum üstünde:)
İşe de kapı kolları ve aynaları gövde rengi yaparak başlamak istiyorum.
Mesela ben çok ünlü bir kaplamacının Maslak şubesini aradım telefonla, adam "Abi o plastik parçalar kaplama tutmaz, yapamayız." dedi. Doğuş servisinde ise kapılar komple sökülecek, takılacak, boya, astar derken 1000 TLye yakın masraf çıkardı.
Bunun için önerebileceğiniz bir yer, daha önce benzer işlem yaptırıp memnun olan var mı? Hem çok masraflı olmasın istiyorum hem de sağlam olsun istiyorum:D
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

PROTAC araç kaplama var maslak ve bostancıda bi bakı ver istersen netten,, bn ayna ,ön logo,tavan orda kaplatmıştım! gayet güzel memnun da kaldım

Merhaba değerli arkadaşlar,
Siyah renk Seat Ibiza Reference aracımı daha teslim almadım. Ancak biraz değişiklik yapmak istiyorum üstünde:)
İşe de kapı kolları ve aynaları gövde rengi yaparak başlamak istiyorum.
Mesela ben çok ünlü bir kaplamacının Maslak şubesini aradım telefonla, adam "Abi o plastik parçalar kaplama tutmaz, yapamayız." dedi. Doğuş servisinde ise kapılar komple sökülecek, takılacak, boya, astar derken 1000 TLye yakın masraf çıkardı.
Bunun için önerebileceğiniz bir yer, daha önce benzer işlem yaptırıp memnun olan var mı? Hem çok masraflı olmasın istiyorum hem de sağlam olsun istiyorum:D
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

aldığınızs bayii kim ise onunla konuşun bir kız arkadaşıma ibiza referance almıştık onunda boyasızdı. rica ettik boyadılar. yapmama ihtimalleri yok diye düşünüyorum.

İşte 1000 Tl'ya yakın masraf çıkaranlar onlar:)

selam arkadaşlar,

Şimdi Erya ile görüştüm ve kendileri uygun bir fiyata kapı kolları ve aynaları astar+boya yapabileceklerini, boyayla ilgili bir sorun olmayacağını (dökülme, bozulma gibi) ancak fırın boya olacağından arabanın 2-3 gün kalması gerektiğini söylediler. Arabayı aldığım bayinin servisi ise bu işleme garanti veremeyeceğini ve yapamayacaklarını söylediler.

Şimdi konunun uzmanlarına bir soru soracağım.
Burada daha önceki yazıları okuduğum kadarıyla arabayı satın alırken kapı kollarını ve aynaları boyatmış arkadaşlar var. Bu işlemden memnunlar mı, herhangi bir dökülme ya da sıkıntı oldu mu?

Sizden yardım bekliyorum.
Görüşmek üzere.

sadece aynalar mı 200 yoksa kapı kolu da dahilmi ?

Geri
Üst Alt