Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kapı Kolları ve Ayna Kaplatma veya Boyatma

Aynalarda boya atma gibi durum olmaz ama kapı kollarında attıgını duymuştum.Kaplama yapan yer nasıl plastik yerler için folyo tutmaz demiş anlamadım ben kendı aracımın kapı arası çıtalarını kendım kapladım, mis gibi sorunsuz hala uzerinde.Ama kaplamada aracınız siyah oldugu için aynı renkte folyo bulmak zor olcaktır.O yuzden boyatmak en iyisi..

Aynalarda boya atma gibi durum olmaz ama kapı kollarında attıgını duymuştum.Kaplama yapan yer nasıl plastik yerler için folyo tutmaz demiş anlamadım ben kendı aracımın kapı arası çıtalarını kendım kapladım, mis gibi sorunsuz hala uzerinde.Ama kaplamada aracınız siyah oldugu için aynı renkte folyo bulmak zor olcaktır.O yuzden boyatmak en iyisi..

Değerli görüşleriniz için çok teşekkürler. Ancak ben de olursa kaplama yaptırmayı düşünüyorum. 2-3 gün yeni arabanın serviste kalması iyi olmaz:(
Ayrıca siyah kaplama daha rahat bulunabilir gibi geliyor bana. En iyisi Maslak Protac'a aracı götürüp bir daha sormak bu durumu.

siyah kaplama evet rahat bulunur ama sizin aracınızla aynı renkte olur mu oyle bı sorun var.bana kalsa kapı kollarını hıc boyatmayın sadece aynayı serviste boyatabilirsiniz.Sadece aynaları da 50 tl gibi fiyata boyatabilirsiniz..

siyah kaplama evet rahat bulunur ama sizin aracınızla aynı renkte olur mu oyle bı sorun var.bana kalsa kapı kollarını hıc boyatmayın sadece aynayı serviste boyatabilirsiniz.Sadece aynaları da 50 tl gibi fiyata boyatabilirsiniz..

Dediğim gibi önce Protac'a uğrayacağım. Bulursam hemen yaptırırım. Olmadı servise girmişken kolları da boyatırım diye düşünüyorum. Hatta bir de spoyler alıp onu da mı aradan çıkarsam:)

Ben aracımı eryadan aldım.Benim aracımda ibiza 1.4 referance şeker beyaz'ı. Aynalar ve kapı kolları siyah dı.Rica ettik Beyaz'a boyadılar ücretsiz

Ben bu kapı kolları boyama konusunda dogusun dedıgıne cok guldum kapılar sokulcekmıss :D :D abı kapı kolunu aynayının kapagını boyıcaksın yanı ne kapı sokmesı ne bıcım ıs yapıolar cok sacma

arkadaslar protac ın sahıbı omer abı sokaktan abım yıllardır ben aracımı alır almaz gıttım erdem sen yabancı degılsın dıkız aynalarını kaplarım ama buturlu oldugu ıcın guneste atma olasılıgı yuksek (dıkız aynaları ve cam cıtaları ıcın soledı)ama kapı kollarında hıcbır sorun yasamassın dedı.bende cok yaptırmak ıstıyorum ozellııkle dıkızlerı ama braz bekle daha ıyısı cıkana kadar demıstı 2 ay once falan konustuk bunu

arkadaslar protac ın sahıbı omer abı sokaktan abım yıllardır ben aracımı alır almaz gıttım erdem sen yabancı degılsın dıkız aynalarını kaplarım ama buturlu oldugu ıcın guneste atma olasılıgı yuksek (dıkız aynaları ve cam cıtaları ıcın soledı)ama kapı kollarında hıcbır sorun yasamassın dedı.bende cok yaptırmak ıstıyorum ozellııkle dıkızlerı ama braz bekle daha ıyısı cıkana kadar demıstı 2 ay once falan konustuk bunu

Hocam valla ben de kaplama atar diye hiç takip etmedim, ama daha iyisi çıkarsa neden olmasın. O yüzden siz de bir haber alırsanız lütfen bilgi verin.
Serviste boyatma konusunda ise fırın boya için arabanın 2-3 gün kalması gerekiyori ayrıca da kapılar söküleceğinden pek yanaşmadım şu zamana kadar.

kesınlıkle bılgı verırım bugun aklımıza gelmısken hatta soruyım ben

Geri
Üst Alt