Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kapı kilitleme dümesine basınca ışık sinyalı çalışmıyor

Volkanaktas

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracım seat altea 2005 model. Kapılar açılınca sinyal lambaları iki kez sinyal verip yanıp sönüyor, ancak kapı kilitlenirken sinyal veremez oldu. daha önce kumandadan kapatma düğmesine basınca bir kez ışık yanıp sönüyordu. ve kapılarım kilitleniyordu şimdi ne oldu iki gün oldu sorun devam ediyor. bu konuda çözüm önerileri olan arkadaşlar lütfen bilgi versinler

volkan üyelerimiz bölümünden kendini tanıtan bir konu açarsan arkadaşlar derbi den sonra her türlü yardımı vereceklerdir sana :)

bir beşiktaşlı olarak yüzümüz bir türlü gülmedi. maalesef derbiyi izlemiyorum :)

kapıların biri açık olabilir o yüzden yanmıyordur :)

o zaman içerdeki lambalar yanması gerekmiyormu. içerdeki tavan lambalarında sorun yok

valla bilemiyorum bende geçen gün yaşadım gündüz dü hava ama lambalar bende hep kapalı olduğu için dikkatimi çekmedi

arkadaşlar sorun çözüldü. arka bagaj kilidi arızalanmı. sorun ondan kaynaklandı

Geri
Üst Alt