• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

kapı kilit sensörü

eşrefli

Kayıtlı Üye
İsim
yüksel yüceer
Nereden
Kırıkkale
Plaka
71 DU 671
arkadaşlar ön iki kapı [[sağ ve sol] kilit sensörü arızalı sensör tek olarak satılmıyormuş kilitle komple satılıyormuş bu sensörü bilen arkadaşlar vardır sadece sensör 1 tl kilit 300 tl imiş sadece sensörü bulabileceğim yer varmı bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi bu konuda kırıkkalede bulamadım.

06 levent 534

Kayıtlı Üye
İsim
LEVENT KARACA
Nereden
Ankara
Plaka
06 LK 534
yüksel abi ankarada hurdacılara bakmak lazım diye düşünüyorum

kurtbil

Kayıtlı Üye
İsim
Can Kurtbil
Nereden
İstanbul
Plaka
6R Polo GTI
arkadaşlar ön iki kapı [[sağ ve sol] kilit sensörü arızalı sensör tek olarak satılmıyormuş kilitle komple satılıyormuş bu sensörü bilen arkadaşlar vardır sadece sensör 1 tl kilit 300 tl imiş sadece sensörü bulabileceğim yer varmı bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi bu konuda kırıkkalede bulamadım.
Konfor unıtesı olabılır mı abı bahsettıgın sey ? eger oyleyse zaten pahalı b parca normalındede

mayham85

Kayıtlı Üye
İsim
Yunus Emre ŞİMŞEK
Nereden
Eskişehir
Plaka
06 BZ 6686
kapı switchi arızalanmış anladığım kadarı ile. parça olarak kilitle beraber satılıyor ne yazıkki :( tamiri varmı bilmiyorum.

kfy

Administrator
İsim
Cezmi BÜKER
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.4 TSI FR
kırık değilse tamiri var hatta yan sanayii üretimide var ...ankarada sorununu halledersin

eşrefli

Kayıtlı Üye
İsim
yüksel yüceer
Nereden
Kırıkkale
Plaka
71 DU 671
sesör

kırık değilse tamiri var hatta yan sanayii üretimide var ...ankarada sorununu halledersin
cezmi bey teşekkür ederim bilgileriniz için yalnız ankarada nerde bulabilirim belli bir adres varmı yoksa arayacağmmı.?birde sizin araç ön kapılardan herhangi birini kumandayla açtınız ön kapılardan herhangi birini açıp içerisinden birşeyler almak isterken geç kalınca merkezi kilit hemen devreye girip kilitliyormu benimki öyleydi ama şimdi kumandadan kilitlemezsem açık kalıyo.

Üst Alt