Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kapı Kilidi Sorunsalı

tibuk5361

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,
2008 Seat Leon Stylance aracımın sağ ön kapısı uzaktan kumanda ile kitleniyor fakat açma düğmesine bastığımda heryer açılıyor sağ ön kapıda tık yok. İçerdeki açma kapama düğmeleride işime yaramıyor. Her seferinde elimi uzatıp açmak zorunda kalıyorum kapıyı. Kilit 1 kere açıldımı kilitleyene kadar bir daha sorun yaşamıyorum dışardan açılıp kapanıyor kapı. taa ki uzaktan kumanda ile kitleyene kadar
Aranızda bu sorunla daha önce baş etmiş kimseler var mı acaba?

Kapi kilidi motoru yanmstr aynisi benm basimada geldi kartal sanayide zar zor birine yaptirdm normalde servis kilidi deistirmen gerektgni soluo ama degistirme pahaliya patlar

Kapi kilidi motoru yanmstr aynisi benm basimada geldi kartal sanayide zar zor birine yaptirdm normalde servis kilidi deistirmen gerektgni soluo ama degistirme pahaliya patlar
Kapı kilidi motoru sadece kildi açarken mi çalışıyo kilitlerken çalışmıyor mu? Benim aracın kapısı kitleniyo ama açılmıyo?
Siz ne kadara yaptırmıştınız , hatrınızda var mı?

Bendede ayni sorun vardi 100 liraya halletirmstm ama kilid deiscek dedklernde 500 600 cikmasi sadece taktrmasi felan uzun is yani benm kapimdada ayni problem vardi icerden acilio ama dimi icerden koldan

Bendede ayni sorun vardi 100 liraya halletirmstm ama kilid deiscek dedklernde 500 600 cikmasi sadece taktrmasi felan uzun is yani benm kapimdada ayni problem vardi icerden acilio ama dimi icerden koldan
Aynen aynen, içerden açılıyo dışardan açılmıyo , bazen aklına estiğinde dışardan da açılıyo ama % lik dlilime vurduğunda %90 açılmıyo dışardan.

içerden mandaldan açılmıyorsa kilit mekanizmasından kaynaklanıyordur...kumandayı da etki eder.kaportacı çözer işini

Ayni sorunu bende yasadm bende cok arastrdm morelmi bozuodu baya:) direk benim dedigm olay usta bu kapi kilidinin icinde iki tane motor var biri yanio genelde cok ufak bisey eskiden oyuncaklarn icnde cikardi kuck icinde iki tane miknatis olur o motordan iste eger istanbldaysan ben seni o yaptrdgm yere yonlendirirym baska yerdeysende oto kiliticiye git cozer kardesm aksi takdirde pahaliya patlar

Ayni sorunu bende yasadm bende cok arastrdm morelmi bozuodu baya:) direk benim dedigm olay usta bu kapi kilidinin icinde iki tane motor var biri yanio genelde cok ufak bisey eskiden oyuncaklarn icnde cikardi kuck icinde iki tane miknatis olur o motordan iste eger istanbldaysan ben seni o yaptrdgm yere yonlendirirym baska yerdeysende oto kiliticiye git cozer kardesm aksi takdirde pahaliya patlar
Malesef ankaradayım,
Bende çift motor vardır diye düşünüyorum çünkü motor komple iptal olsa veya yanmış falan olsa kapıyı kitlemeyi de yapmaz. Ama bu kitliyo açmıyo, Hafta sonu bir oto kilitçi bulurum muhtemelen, çok teşekkür ederim vallaha.

Bazen icine pislik dolupta tikanabilio biras wd 40 siksan icine bi kac kere kapatp acsan sansini dene en azindan

Geri
Üst Alt