Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kapı esıgı+ayna stıcer ve anahtarlık almak ısteyen

atay78

Kayıtlı Üye
Yaptırdığımız folyolara gerek Fırat'ın paylaştığı konudan gerekse özelden talepler olunca böyle bir ilan açmak istedik. Reklamcılarla uğraşmak kolay olmuyor, birinin yaptığını bir diğeri yapmıyor veya küçük parçalarla uğraşmak istemiyorlar. Hatır gönül işi kendimizinkileri yaptırabildik. Devamlı isteyenlerde olduğundan ve forumdaki arkadaşlarında faydalanabilmesi için toplu bir sipariş alarak belki bir sefere mahsus kapı eşiklerini ve aynalar için seat sport stickerlarını bastırıp kargolayabiliriz. İsteyene folyo kesim harf harf transfer kağıdı üzerinden yapıştırılarak, isteyene renkli folyo üzerine dijital baskı olarak yaptırabiliriz. Folyo üzerine dijital baskı olanlar çizilmeye karşı koruma amaçlı olarak eşikteki siyah plastik kısıma kadar olacaktır. Dijital baskı iki kapı için 30TL, kesim folyo 20 TL, aynalar için seat sport sticker çifti 5 TL olacaktır.

kapı esıklerı 3M cast folyo ıle yapılmaktadır

not :aynı sehırde olan arkadaslara tek bır kargo yapılabılır ısteyen arkadaslar konuya ısımlerını ve sehırlerını yazabılrler

bunlar benım arac ıcın yapılanlar :

fıratın aracına yapılan uygulamalar:

yönetimden izin alınarak konu acılmıstır

isteyenler listesi:
1)Birkan6161 2x2 4 adet ayna
2)enesene folyo kesım esık ayna stıcer

Lejyoner (gokhan abı )2x scw kapı esıgı

arkadaslar bunlarda yenı urunler talep toplamak ıcın acılmıstır gercekten almak ısteyenler konuya ısmını yazdırabılırler urunler hakkında bıraz acıklama yapmak ıstıyorum turboya ufleyınce aynı araclardakı turbo gbı ıslık cıkmakta fren dıskıde resımdekı gbı donmektedır pıstonda aynı sekılde pıston kolu oynamaktadır urun fıyatı 20tldır aynı sehırden ısteyen aradaslara tek kargo olarak gnderılır kargo ucretıde cok uygun olucaktır

Güzel olmuş hepside elinize sağlık aynaların görüntüsü daha güzel olmuş :)

donanımhabere yazan sizdiniz sanırım size ordanda yazmıştım ama daha görmediniz demekki :)

Aynalar için istiyorum. Fakat aracım kırmızı, siyah yazı olarak istiyorum.

Pm'den adres mi yazayım napiyim :)

donanımhabere yazan sizdiniz sanırım size ordanda yazmıştım ama daha görmediniz demekki :)

dostum o fırat ben degılım bu forumdan arkadsım :)

Evet, o bendim :) Burak listeye adınızı ekler siyah olacak şekilde. Sanırım bu hafta halletmeye çalışırız Burakla, adres bilgileri için özel mesaj atar sanırım isteyenler için..

Dijital baskı ile folyo arasındaki farkı anlayamadım, açıklarsanız bende almak istiyorum

Dijital baskı ile folyo arasındaki farkı anlayamadım, açıklarsanız bende almak istiyorum

Dijital baskı; Folyo üzerine devasal yazıcı gibi bir makinada yazının veya şekillerin yazılmasıyla yapılıyor.
Folyo kesim; Yine folyonun üzerine yazı ve desenler bir makinada kesilerek yapılıyor.

Yaptıracağımız dijital baskıda kapı eşiğini siyah plastik parçaya kadar folyo ile tamamen kapattığından eşiği çizilmelere karşı koruyacaktır. Kesilmiş folyoda harfler arasında boşluklar kalacağından çizilmelere karşı koruma pek sağlamaz.

Leon için hazırladığımız folyonun birini Ibiza için denedim, basamakları farklı olduğundan ve ısıtmadan acemice böyle bir şey yapabildim, kenarları şekilli kesilerek dahada güzel bir görüntü verilebilir. :)

Geri
Üst Alt