Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kapı esıgı+ayna stıcer ve anahtarlık almak ısteyen

Anladım. Ben zaten kapı eşiklerine şimdilik düşünmüyorum. Bizim SCW sticker'ı gibi olanından var mıdır peki.

Anladım. Ben zaten kapı eşiklerine şimdilik düşünmüyorum. Bizim SCW sticker'ı gibi olanından var mıdır peki.

Soruyu tam olarak anlamadım ama aynalara yaptırdıklarımız scw stickerları gibi transfer kağıdı ile aktarılıyor, yani aralarda boşluklar var.
Kapı eşiklerinede sanırım seatclubworld yazısı gibi bir şey istenmiş, hazırda öyle bir kalıp yok ama üzerinde çalışılıp yapılabilir..

bana 1 çift Aynalar İçin Seat Sport Yazısı (kırmızı) :eek:key:

(american scentsle birlikte hesap no gönder burak bununda ücretini çıkayım)

Soruyu tam olarak anlamadım ama aynalara yaptırdıklarımız scw stickerları gibi transfer kağıdı ile aktarılıyor, yani aralarda boşluklar var.
Kapı eşiklerinede sanırım seatclubworld yazısı gibi bir şey istenmiş, hazırda öyle bir kalıp yok ama üzerinde çalışılıp yapılabilir..

Sanırım istediğim transfer kağıtlı olan galiba aralarda boşluklu olan. Ben bagaj kısmına yapıştırmak istiyorum transfer kağıdını çektiğimde harf harf kalsın istiyorum. Bu mümkünse fiyat hangisidir.

Sanırım istediğim transfer kağıtlı olan galiba aralarda boşluklu olan. Ben bagaj kısmına yapıştırmak istiyorum transfer kağıdını çektiğimde harf harf kalsın istiyorum. Bu mümkünse fiyat hangisidir.

folyo kesım olarak aynı harf boyutlarında ıstıtorsunuz sanırım baska bır yere yapıcaksınız anlasılan bu sekılde oluyor harflerın boyutu yeterlımı bıraz buyutelımmı

folyo kesım olarak aynı harf boyutlarında ıstıtorsunuz sanırım baska bır yere yapıcaksınız anlasılan bu sekılde oluyor harflerın boyutu yeterlımı bıraz buyutelımmı

Çokta büyük olup sırıtsın istemiyorum. Aşağıdaki şekilde kullanmak istiyorum. Mevcut büyüklük aşağıdaki gibi mi duracaktır. Buna ek olarak 2 çift aynalar için olanlardan da istiyorum. Toplam fiyat ne olacak.

IMG00138-20110823-1839.jpg

Ekli dosyalar

• IMG00138-20110823-1839.jpg
    IMG00138-20110823-1839.jpg
    91.2 KB · Görüntüleme: 28
[COLOR=[URL=http://www.seatclubworld.com/usertag.php?do=list&action=hash&hash=333333%5DBurak]#333333]Burak[/URL]
1 çift Aynalar İçin Seat Sport Yazısı (kırmızı)

Hesap no gönderirsen kokuların ücretiyle birlikte hesabına geçeyim[/COLOR]:)

Çokta büyük olup sırıtsın istemiyorum. Aşağıdaki şekilde kullanmak istiyorum. Mevcut büyüklük aşağıdaki gibi mi duracaktır. Buna ek olarak 2 çift aynalar için olanlardan da istiyorum. Toplam fiyat ne olacak.

Ekli dosyayı görüntüle 9403

boyut aynen bu sekılde durucaktır bence bu boyut guzeldır fıyat 20tl ıkısı ısmınızı lısteye eklıyorum

[COLOR=[URL="http://www.seatclubworld.com/usertag.php?do=list&action=hash&hash=333333%5DBurak"]#333333]Burak[/URL]
1 çift Aynalar İçin Seat Sport Yazısı (kırmızı)

Hesap no gönderirsen kokuların ücretiyle birlikte hesabına geçeyim[/COLOR]:)
tamamdır dostum ısmını lısteye eklıyorum koku bolumunde aynayıda not alıyorum odemelrı artık gnderım yapıcagım zamn alırım sen bana ozelden telını atarsan menun olurum urunlerı gnderırken ıletısıme gcmek ıcın :)

Geri
Üst Alt