Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kapı altı lazer aydınlatma

#ismail

Kıdemli Üye
$(KGrHqNHJEwFDV5SK2lHBQ3G9Gf78!~~60_12.jpg

2 x LED 4th Gen Car Door Laser Projector Logo Light Seat Leon Altea Toledo Ibiza | eBay

SEAT Mark Car LED LOGO Light Welcome Light Car Door Step Ground Projecting Lamp For Exeo lhambra Leon Ibiza Altea etc-in Lights & Indicators from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com

arkadaşlar nette dolaşırken kendi aracıma ait lazer kapı altı aydınlatması baktığımda seat içinde buldum
belki sitede bu konu açılmıştır, inceledim ama bulamadım ben...
göz atarsanız iyi olur.
sitede ayrıca çok güzel ürünler var.

Ekli dosyalar

• $(KGrHqNHJEwFDV5SK2lHBQ3G9Gf78!~~60_12.jpg
    $(KGrHqNHJEwFDV5SK2lHBQ3G9Gf78!~~60_12.jpg
    28.6 KB · Görüntüleme: 31
Baya bir zaman önce bu ürüne bende rastlamıştım ama montajı biraz sıkıntılı olduğundan pek düşünemedim. Kapı kartonları sökülüyor ve kapının alt kısmına delik açılıp tavan lambasından falan kablo çekmek gerekiyor..

evet doğru ama bazı arkadaşlar aksesuar olayını çok seviyorlar, bır de orada saat gördüm hoşuma gitti

paylaşım için teşekkürler . daha önce ali abide [MENTION=24163]cuprali[/MENTION] söylemişti ben çok beğenmiyorum ama beğenen arkadaşlar olacaktır :eek:key:

Ynt: kapı altı lazer aydınlatma

Sagolun arkadaşlar...seat amblemlisi belki guzel olmasada leon yazısı varsa o daha güzel olur diye düşünüyorum

Geri
Üst Alt