Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kapıdaki çıtalar

Princo

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Öncelikle Merhaba .. Şu Kapıdaki Çıtalar Nasıl Çıkar Bilgisi Olan Varmı ? Bazıları Tırnaklı Bazılar Yapışmalı Oluyrmuşş Doğrumudur Bu ?

Çıta derken tam anlıyamadım ama sonradan takılan bir şey ise yapışmalı olma ihtimali yüksek. Fabrikada takılan hiç bir parça yapıştırma değildir...

Çıta derken tam anlıyamadım ama sonradan takılan bir şey ise yapışmalı olma ihtimali yüksek. Fabrikada takılan hiç bir parça yapıştırma değildir...

Şimdi , Fabrika Çıkışlı Şu An Aracın Üzerindekiler Ancak Soyulmaya Başlamış Ama Nasıl Çıkaracağımızı Bilemiyoruz , Çıkardıktan Sonra İse Krom Kaplı Olarak Yeni Takılacak Bunlar Yapıştırmalı Oluyor Zaten Yani Asıl Soru Nasıl Çıkarabilirim .. ?

Çıtalar İçin Örnek Bir Resim Yüklecektim Ama Yükleyememedim Link Olarak Atayım ; http://resim.donanimhaber.com/upfiles/262586/63E4EF29B9F24E5E8ADEA01D939AC3AE.jpg Kapıdaki Siyah oLANLAR Çıta Yada Benim Adını Bilmediğim Birşey :)

Şimdi anladım.. :) Onları çift taraflı sağlam bant ile yapıştıryorlar. Çıkartıp kromdan sonra sağlam çift taraflı bant ile tekrar montajını yapabilirsin...

Başka Yerlerde Araştırrdım Sordum Bazıları Tırnaklı Felan Yazmış TorNavıidayla Çıkar Yazan olmuş Eminmisiniz Bantlı Olduğuna Sonra Tırnakları Kırmayalım ? :D Ayrıca Araç Resimdeki Değil Anca Yine 307 ..

Tırnak kırılsa da sorun olmaz çift taraflı bantla sağlamlaştırıyorlar zaten...

Geri
Üst Alt