Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kapı swichleri

ultraslanonur

Kayıtlı Üye
arkdaşlar aracı aldıgımdan berı ön ıkı kapı ları acında ıc aydınlatma yanmıyor sanırım kapı sıvıclerı bozulmus veya pas tutmus buna nasıl cozum bulabılırım arka kapılar calısıyor

Benimde biri bozulmuştu yaptırdım bostancı sanayide kilitçide içindeki orjinal swich zamanla basınçlı su ile arıza veriyor araç kapının açıldığını algılayamıyor o yüzden içindeki swich sökülüyor yerine yeni swich lehimleniyor....:eek:key: serviste normalde direk komple kilit aksamı değişiyor swich kilit aksamı içinde dışarıda bulup yaptırmak mantıklı....

leeveent abi de de aynı sorun vardı sanırım da o konuyu bulamadım o ne yapmıstı acaba:D

benim olmuştu aynı zamanda araç 20 km ye çıkınca kilitleyip açıyordu..2 kapı kilitli 2 kapı açık kalıyordu nizipde elektrikçi servise gidersen..komple kilit değişir 300 gibi tutar sen kaça yapasın dedim 50 lira dedi..leon varken ama yaptırmadan aynı akşam arabayı sattım

Benim sadece sol ön kapı siwiç inde problem var..İşçilik dahil 380 tl istiyor doğuş...

onur kardeşim bende de aynı dediğin problem vardı... sol kapı switch bozulmuştu... kadosanda tanıdığım özel seat servisi olan bi abim var ona gittim beraber söktük kiliti switch aslında sapasağlam duruyor ama kapının açılıp kapanmasından ayaklarından birisi deforme olmuş ve aşağıya doğru kaymış dolayısı ile kilitin dili tam denk gelmiyordu... bizde yukarıya doğru çekip sabitledik güzelce yapıştırdık şimdi sorun yok(tu) (kaza yapana kadar) :) şu anda çalışıyormu bilmiyorum ama büyük ihtimalle çalışıyodur çünkü kazadan sonra kapıyı açınca iç lambalar yanıyodu :) buralarda olsaydın hallederdik ama güvendiğin bu işi yapabilecek bi ustan varsa yaptırabilirsin.. basit bişey zaten... servis fiyatı 350 TL civarıydı en son ben 50 TL ye hallettirdim... sende götür ustana söksün bakın yapılabilir zor bir işlemi yok... zaten kaybedeceğin bişeyde yok neticede çalışmıyor :)

Geri
Üst Alt