Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kapı lambaları arızası

kaan33

Kayıtlı Üye
18082010049.th.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG] Yolcu tarafındaki ön ve arka taraftaki lambalar yanımıyorr ( lambalar sağlam denedim) sürücü tarafındakiler yanıyor. Sigortalarda sağlam ne gibi arızası olabilir??

18082010049.th.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG] Yolcu tarafındaki ön ve arka taraftaki lambalar yanımıyorr ( lambalar sağlam denedim) sürücü tarafındakiler yanıyor. Sigortalarda sağlam ne gibi arızası olabilir??

Kapı üzerinde lambalar kapı kilidine bağlı olarak devreye girer. Kapıyı açtığında algılamayı oradan yapar. Sorun kapı kilidindeki arızadan kaynaklanmaktadır. Tamirini yapanlar var. Benim sol iki kapıda yanmıyor. :)

Kapı kilitlerini değiştirmek lazım yanmayı versin ozaman.Yardımcı olduğun içinde teşekkür ederim

Aynısı ben de oldu. Kapı kilidinin üstündeki müşirde sorun. İyi bir elektirikçi düzeltiyor.

Geri
Üst Alt