Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kapı Kilit Sorunu....?????

- 48 -

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bugün cam kaldırma makarasını yaptırdım..
ama şimdi başka bir sorunum var ilk başta farketmedim...
sonra oradan uzaklaştıktan ve bir yerde durup kalktıktan sonra farkettim bu sorunu..

eskiden 20 km hıza gelince kapılar otomatik kitleniyordu...
şimdi ses geliyor ama malesef sadece 2 kapı kitleniyor ikisi kitlenmiyor..
şöför kapısı ve sağ arka kitlenmiyor...sağ ön ve sol arka kitleniyor...
hatta..içerden kitle aç yaptım sonra kitle yaptım..camı açtım..içerden giderken kapıyı dışardan açtım açıldı bir kaç kere denedim ve hep açıldı...
arabadan inip kumandayla kitledim hepsi kitlendi..
hatta bir kerede bu olayın farkına varmadan önce..araban indim önünde duruyordum hepsi gene kitlendi..anahtar cebimdeydi..
basit bir sorun mu ben düzeltebilir miyim...????
yoksa elektrikçiye elektrik vereyim mi...

elektrıkcı degılde servıste dıagnostıge baglatırsan ordan adaptasyon tarzı bsy yapabılırler,eger kılıtle alakalı b soket flan sokulup takıldıysa adaptasyon yapılması gerekebılır o ozellık ıcın

öncelikle teşekkür ederim
ama antep servis fena 3 hafta sonraya randevu veriyor en basit işe bile..gende bir şansımı deneyeyim

mesakatlı b ıs degıl zaten sadece dıagnostık e baglıcak bakıcak adaptasyon tarzı bsy yapılıp yapılmıcagına

arkadaşlar bende 2001 model leon aldım yeni benimde merkezi kilitte problem var. arka kapılarımda sorun yok ancak ön sol kapı kilitlenmiyo. sağ ön kapımda nadir kilitleniyo kilitlenincede kumandayla açılmıyor. içerden açmak zorunda kalıyorum. sizce sorun nedir?yardım edermisiniz.?masrafı ne olur ayrıca.

kilit değiştirirsen 300 tl elektrikçiye yaptırırsan 50 tl

durdu_38 seni üyelerimiz kısmında tanıyabilirmiyiz

Varol abi senin sorunun serviste yapılacak adaptasyonla çözülecektir. çünkü kilitle alakalı elektrik devreleri sökülüp takıldığında konfor beyninden yeniden yapılandırılması gerekmektedir. diye biliyorum kolay gelsin

Varol abi senin sorunun serviste yapılacak adaptasyonla çözülecektir. çünkü kilitle alakalı elektrik devreleri sökülüp takıldığında konfor beyninden yeniden yapılandırılması gerekmektedir. diye biliyorum kolay gelsin

konu eski ben arabayı satalı 7.5 ay oldu :)))

Geri
Üst Alt