Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kanat Tasarımı..

YCO

Kayıtlı Üye
arka kanat tasarımını Je Design'ın vs. tasarladığı ölçüler çerçevesinde olduğu kadar aerodinami bilgimle kendim tasarlamak istiyorum..

nerde yaptırabilirim ve tasarladığım kanat bana daha pahalıya mı mal olur olursa da ne kadar olur sizce. ??
teşekkürler..

Serviste leon'un orjinal kanat'ı 500 TL civarında olsa gerek.

Fiber yaptırabilirsin, özgün bir tasarım yapıcaksan ona yeniden kalıp dökülmesi gerek, o yüzden biraz masraflı olur, hazırını almaktan daha pahalıya patlar öyle diyim...

oda kendısıne gore bıseyler yapmak ıstıyo sanırım kendısı tasarlıcak anladıgım kadarıyla

KArdeşim benim bildiğim bi yer var farklı modeller sunan oto sanayide pm'den mesaj atarsan sana veririm adres isim fln :) ok

aerodinami okumadğım için zaten bambaşka bişi yapamam ama kafamda bi çizim var şuan..
gün gelir de yaptırır siz de beğenirseniz kalıbı taktırdığım gün yok ettiricem ama.. :)

atabilirsin abi sana zahmet PM'i yakın zamanda başka bi projem var ama yılbaşına kadar inş. olur..

şuan sadece kafamda var aşağı yukarı tasarımı..
oturup çizmedim boş bi vaktimde bişiler çizicem inş..

Geri
Üst Alt