Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaminari II artık yok...

helekopter inişi için müsait olan araçtı dmi bu..Tavanda "H" vardı. Daha önce paylaşılmıştı herkez çok beğenmişti, nazar değimiş demekki... Sağlık sorunu yoksa sıkıntı yok alınır yapılır.. Geçmiş olsun.

72416166559976689060100.jpg

kaza yapan araç bumuydu arkadaşlar ?

kimseye bişe olmamasına sevindim ama öyle çirkin bir tasarımın varolması bile anlamsızdı

Geçmiş olsun , Cana gelen mala gelsin , kimseye bişe olmamış ya o önemli... Gerisi 1 avuç para...

Gerçekten herşey bir yana sağ çıkmış en azından tabiki emeklerinede yazık.

İyi gene kimseye birşey olmamış... Ben aracımı bu hale getirip babamın karşısına çıksam beni evlatlıktan reddeder heralde:D Ben bunla okula gitmeye utanırım verilen emeğe paraya yazık olmuş ins bütün yapılanlar kasko ya işlenmiştir

üzüldüm güzel çirkin giden emek..ama can'a mal olmaması sevindirici..bundan sonrasını kasko şirketi düşünsün..tabi adam da giden zamanına ve emeiğine üzülür

nedense ben bu aracı hiç sevememiştim.
ama yinede üzüldüm kaza yapmasına.

Geri
Üst Alt