Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaminari II artık yok...

biLaL

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar sahibinden.comda satılığa çıkmıştı hatırlarsanız 60,000 tl istiyorlardı araca ve aracı tasarlayan Cem formun sahibi Cem abi idi Cuma günü araç kaza yapıp duvara toslamış ve araç hurdaya çıkmış dün benim arabayı yaparken onuda parçalıyolardı çok içim yandı yaa sahibine geçmiş olsun diyeyim.

uuuuffff çok kötu be geçmiş olsun aracın kazalı halinin fotoları varmı acaba?

Serhan fotoları yok cekicektim adam çok sinirliydi çektirmedi bende kavga etmemek için bişey demedim haklıda adam arabanın sağ yolcu kısmı onden arkaya kadar yok Allahdan sağ çıkmış içinden

kaza ıcın cok gecmısolsun ama gercekten araba ıgrenctı.ınsallah kaza yapanda bısı yoktur!

Sahibi sağ abi sahibinin 22 yaşında kardeşi var o patlatmış aracı Ogün abi arabaya deli masraf yapmış adam içinden bi tesisat çıktı yuh yanii çift alpine amfi 2'li gömme Alpine bas yok yok arabada sadece dışı iğrenc olmuş :(

geçmiş olsun arabayı biliyorum gerçekten güzeldi...

araba guzel degıldı bence
ayrıca bı kere umranıye de gordum delı gıbı gıdıyodu aklıma gelmedı degıl
gecmıs olsun

Sahibi sağ abi sahibinin 22 yaşında kardeşi var o patlatmış aracı Ogün abi arabaya deli masraf yapmış adam içinden bi tesisat çıktı yuh yanii çift alpine amfi 2'li gömme Alpine bas yok yok arabada sadece dışı iğrenc olmuş :(

sadece o dısındakıler koutydu dedıgın gıbı pampe yaıstırmalar falan

arabanın bi fotosu var mı ben bilmiyorum çünkü arabayı..

cok gecmis olsun.. tuning dergisine cikmisti, poster olarak da verilmisti, daha yapilacaklar var diyordu

Geri
Üst Alt