Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kambersiz Düğün Olmaz Tüm SCW Ailesini Bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eneserol

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bazılarınız biliyordur ama herkezin bilmesi için bi konu açıp duyurmuk istedim.

24 Eylül Cumartesi günü inşallah dünya evine giriyorum, bu mutlu günümde sevincime sevinç katmak için ikinci ailem olan siz SCW dostlarımı da düğünümde görmek istiyorum. Beni bu en güzel günümde yalnız bırakmayacağınızı umuyorum :) Yer, zaman ve krokiyi aşağıya yazdım ama istenirse bir yerde buluşulup konvoy halinde de gelinebilir tabi konvoyun başında ben (gelin aracı) olmak üzere :)

Tarih: 24 Eylül Cumartesi
Saat: 13:00 - 17:00
Yer: Ahad Büyük Arpat Köşkü Belediye Tesisleri Saadetdere Mah. Tanguçbaba Cad. No:64 Kiptaş 1. Etap Konutları Yanı Esenyurt
Kroki: 41.002865,28.694015 - Google Maps

cumartesı o saatlerde calısıyorum enes ve scw ye gırdım gırelı bırtane düğün konvoyunda bulunamadım gelmeyı cok ısterdım ne yazıkkı bunuda kacırıcam sanırım.Sana bol şans kardeşim :) allah tamamını erdirsin artık... mutluluğun daim olsun şimdiden kutlarım kardeşim Maaşallah

cumartesı o saatlerde calısıyorum enes ve scw ye gırdım gırelı bırtane düğün konvoyunda bulunamadım gelmeyı cok ısterdım ne yazıkkı bunuda kacırıcam sanırım.Sana bol şans kardeşim :) allah tamamını erdirsin artık... mutluluğun daim olsun şimdiden kutlarım kardeşim Maaşallah

Canın sağolsun Barışım istemiş olman yeter gelmiş kadar oldun :) teşekkür ederim

kardeşim hayırlısı olsun.o tarihte SCW adına bir org.düşünüyordum bakalım zaman ne göstericek.ayrıca forum adına bizi düşünüp davet etmen onur verdi teşekkürler.

kardeşim hayırlısı olsun.o tarihte SCW adına bir org.düşünüyordum bakalım zaman ne göstericek.ayrıca forum adına bizi düşünüp davet etmen onur verdi teşekkürler.

Çok sağol Cezmi abi. Tabi ki davet edecem abi dediğim gibi SCW benim ikinci ailem :) Face etkinliğinde belki katılırım demişsin ama başta seni ve yengeyi bekliyorum abi haberin olsun :)

Hayırlı olsun Enes :) Allah mesut etsin yengeye söyle ayakkabısının altına benim adımı da yazsın :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt