Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kam Mili Ayar Ünitesi Arızası

motoru sardırmışsın ..2 ay önce servisde ne bakımı gördü..kam mili öle kolay kolay bozulan bişi değildir ama şans işte..eğer triger bakımı yaptırıp iş emri açtırmışsanız hakkınızı arayabilirsiniz...gecmiş olsun
tekrar geçmiş olsun semihçim.
@kfy abi araç DSG diye servisten başka yere götürmüyoruz aracı. fakat gel gör ki servisler yaptığı arızayı yada değiştirmeleri gereken malzemeyi kullanıcı hatası diyerek bizlere itelemeye çalışıyor.
kaldı ki aracı servise bırakıyorsun arıza için
servis şu parça arızalı onu değiştiricez. olmazsa bu parçayı da değiştiricez diyor.
sanayideki ustaya götürmüyoruz ki deneme yanılma yöntemi olsun.
yokmudur bu adamların donanımlı cihazları.
sanayideki ustalar aracın sesinden arızayı bulur vaziyette.

semih konuştuğumuz gibi sert tavır takın ve buradaki merkezle işimizi halledemiyorsak direk ana merkezle iletişime geçelim...

tekrar geçmiş olsun semihçim.
@kfy abi araç DSG diye servisten başka yere götürmüyoruz aracı. fakat gel gör ki servisler yaptığı arızayı yada değiştirmeleri gereken malzemeyi kullanıcı hatası diyerek bizlere itelemeye çalışıyor.
kaldı ki aracı servise bırakıyorsun arıza için
servis şu parça arızalı onu değiştiricez. olmazsa bu parçayı da değiştiricez diyor.
sanayideki ustaya götürmüyoruz ki deneme yanılma yöntemi olsun.
yokmudur bu adamların donanımlı cihazları.
sanayideki ustalar aracın sesinden arızayı bulur vaziyette.

semih konuştuğumuz gibi sert tavır takın ve buradaki merkezle işimizi halledemiyorsak direk ana merkezle iletişime geçelim...

Abi adamlar kullanıcı hatasıda demiyorki bana,kullanıcı bunu yapamaz diyorlar, fabrikasyonda demiyor fabrikasyon olsa zaten biz cağırcaz diyorlar,iki yıl garantisi bitti die kabul etmiyorlar,ve bu arızayı anlayamazmışlar anca ben bir şikayetle gidip onların açması gerekirmiş motoru ama anlasam zaten daha önceden gidicektim,şimdi ctesi konuştm %70e varan bir imdirim yaptılar,şikayet kaydımda var doğuş grubında ptesi arıycaklarmış,onlarada konuşucam ve yaptırsamda davayı açıcam yani..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba, 2014 model seat leon marka aracım 98 bin km de garanti uzatma yla beraber 1 yıl oldu garantisi biteli. Kam mili sorunu yüzünden 17 bin tl masraf çıkardılar itiraz ettim 11 bin tl ye düşürdüler. Sürekli servis bakimli olan aracimin talimatıyla ilgili nasıl bir yol izlemeliyim. Dava acmayi düşünüyorum. Geçmişte bu tarz tecrübesi olan arkadaşlardan destek rica ederim.

Geri
Üst Alt