• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Kam Mili Ayar Ünitesi Arızası

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
İsim
Murat KİREÇ
Nereden
Tekirdağ
Araç
Leon 1.4 TSI Style
Plaka
59 ZE 196
motoru sardırmışsın ..2 ay önce servisde ne bakımı gördü..kam mili öle kolay kolay bozulan bişi değildir ama şans işte..eğer triger bakımı yaptırıp iş emri açtırmışsanız hakkınızı arayabilirsiniz...gecmiş olsun
tekrar geçmiş olsun semihçim.
@kfy abi araç DSG diye servisten başka yere götürmüyoruz aracı. fakat gel gör ki servisler yaptığı arızayı yada değiştirmeleri gereken malzemeyi kullanıcı hatası diyerek bizlere itelemeye çalışıyor.
kaldı ki aracı servise bırakıyorsun arıza için
servis şu parça arızalı onu değiştiricez. olmazsa bu parçayı da değiştiricez diyor.
sanayideki ustaya götürmüyoruz ki deneme yanılma yöntemi olsun.
yokmudur bu adamların donanımlı cihazları.
sanayideki ustalar aracın sesinden arızayı bulur vaziyette.

semih konuştuğumuz gibi sert tavır takın ve buradaki merkezle işimizi halledemiyorsak direk ana merkezle iletişime geçelim...

sebilmihge

Kayıtlı Üye
İsim
semih bilge
Nereden
Edirne
Araç
Leon 1.2 TSI Style
Plaka
22 AB 838
tekrar geçmiş olsun semihçim.
@kfy abi araç DSG diye servisten başka yere götürmüyoruz aracı. fakat gel gör ki servisler yaptığı arızayı yada değiştirmeleri gereken malzemeyi kullanıcı hatası diyerek bizlere itelemeye çalışıyor.
kaldı ki aracı servise bırakıyorsun arıza için
servis şu parça arızalı onu değiştiricez. olmazsa bu parçayı da değiştiricez diyor.
sanayideki ustaya götürmüyoruz ki deneme yanılma yöntemi olsun.
yokmudur bu adamların donanımlı cihazları.
sanayideki ustalar aracın sesinden arızayı bulur vaziyette.

semih konuştuğumuz gibi sert tavır takın ve buradaki merkezle işimizi halledemiyorsak direk ana merkezle iletişime geçelim...
Abi adamlar kullanıcı hatasıda demiyorki bana,kullanıcı bunu yapamaz diyorlar, fabrikasyonda demiyor fabrikasyon olsa zaten biz cağırcaz diyorlar,iki yıl garantisi bitti die kabul etmiyorlar,ve bu arızayı anlayamazmışlar anca ben bir şikayetle gidip onların açması gerekirmiş motoru ama anlasam zaten daha önceden gidicektim,şimdi ctesi konuştm %70e varan bir imdirim yaptılar,şikayet kaydımda var doğuş grubında ptesi arıycaklarmış,onlarada konuşucam ve yaptırsamda davayı açıcam yani..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hakan1984

Kayıtlı Üye
İsim
Hakan
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.2 TSI Style
Merhaba, 2014 model seat leon marka aracım 98 bin km de garanti uzatma yla beraber 1 yıl oldu garantisi biteli. Kam mili sorunu yüzünden 17 bin tl masraf çıkardılar itiraz ettim 11 bin tl ye düşürdüler. Sürekli servis bakimli olan aracimin talimatıyla ilgili nasıl bir yol izlemeliyim. Dava acmayi düşünüyorum. Geçmişte bu tarz tecrübesi olan arkadaşlardan destek rica ederim.

Üst Alt