Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kalorifer kapama...

ycalayir

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar benim kalorifer komple kapalı olmasına rağmen içeriye devamlı minimum seviyede sıcaklık üflüyor. Bunu kesebilirmiyiz. Bir yolu var mı?

kardeşim yüze verme moduna getiriyosun kalorifer peteklerini elle kilitliyorsun problem çözülmüş oluyor. bende çok tripleniyorum o konuda orası hep kapalı benim kullanıcağım zaman cama veriyorum kullanmayacaksam üflemesin diye yüze alıyorum süper oluyo :D

kardeşim yüze verme moduna getiriyosun kalorifer peteklerini elle kilitliyorsun problem çözülmüş oluyor. bende çok tripleniyorum o konuda orası hep kapalı benim kullanıcağım zaman cama veriyorum kullanmayacaksam üflemesin diye yüze alıyorum süper oluyo :D

Teşekkür ederim kardeşim akşama deneyeceğim...
Bu arada üfleme kademesi nerede olacak :)

Rica ederim kardeşim üfleme kapalı konumda olması lazım dene olmazsa ücret iade.

yavuz kardeş.en son derece kaçta kaldıysa onu üfürür.sıcakken kapatırsan sıcak üfler soğukken kapatırsan da soğuk üfler :) benım cordoba da böyle seni bilemem :D

yavuz kardeş.en son derece kaçta kaldıysa onu üfürür.sıcakken kapatırsan sıcak üfler soğukken kapatırsan da soğuk üfler :) benım cordoba da böyle seni bilemem :D
Arkadas nasil bi sistem bu ya.. Ben kapatiyorsam demekki uflemesini istemiyorum.. Bu israr neden

Aracımda analog klima mevcut, kapalı konumdayken motorun ısısını içeri verdiğinde araç içi sirkülasyon tuşuna basıyorum. Dışardan hava almayı kesiyor. Dijitalde de aynı şekilde tuşa basabilmelisin.
Sanırım senin sorununun çözümü de bu.

Arkadas nasil bi sistem bu ya.. Ben kapatiyorsam demekki uflemesini istemiyorum.. Bu israr neden
Kanka o mecbur üflemek zorunda oksijen tazelenmeli içerdeki şöyle düşünn uzun yola çıktın 5 saat yol gidicen mesela arabada 2 kişisiniz camlar kapalı kaloriferlerde üflemiyo 2 kişi içerdeki taze havayı 45 50 dakikada bitirirsiniz sonra bayat havada mayışırsın uykun gelir dikkatin dağılır kaza yapma ihtimalin yükselir.

Tekrar anlatıyorum yüze üfleme moduna al içerideki kalorifer peteklerinin yanında açma kapatma tuşları varya onları kapalı konuma getir tamamdır hayatta üflemez artık, daha doğrusu o gene üfler hiç durmaz ama senin peteklerin kilitli olduğu için sana gelmez ayrıca tavsiyemde kullanırken yazda olsa kış da olsa cama vererek kullan kışın camın buğulanmaz yazında klimayı direk vücuda vermek zararlı en temizi yaz kış cam.

Geri
Üst Alt