Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kalorifer acınca içeri gelen gaz kokusu

paşam sabah @Çöllü kardeşimin dedigi gibi yaptım koku gelmedi sogukta calıştırdım yok devir daim modunda yok sıcaga gecince motor ısınınca koku gelmeye başlıyor babama tel actım böyle böyle die hortumlardan olabilir die hortumlardan olsabile gögüsü şökmek lazım demişler yok vala sanayide usta yok serviste olsa bile illallahh

Kazım Göğüsü Sökmeye ne hacet Abicim Kaputu kaldır EMME Manifoldunun üzerinden LPG regülatörüne bağlı Horrtumu değiştir işlem tamamdır..

Göğüsle möğüsle alakası yok o işin tamamen Regülatörde LPG gazının Isınması Ve aynı Regülatörden Kalörifer peteklerinide ısıtan Devirdaim suyunun geçmesi Mesele bu Bana Yakın Bi yerde Olsan 10 dakikada değiştiri hortumu çözerdim meseleyi.. Servise Filan Değil LPG ciye git o halleder sıkıntını masraf 10 lira en fazla :eek:key:

Kazım Göğüsü Sökmeye ne hacet Abicim Kaputu kaldır EMME Manifoldunun üzerinden LPG regülatörüne bağlı Horrtumu değiştir işlem tamamdır..

Göğüsle möğüsle alakası yok o işin tamamen Regülatörde LPG gazının Isınması Ve aynı Regülatörden Kalörifer peteklerinide ısıtan Devirdaim suyunun geçmesi Mesele bu Bana Yakın Bi yerde Olsan 10 dakikada değiştiri hortumu çözerdim meseleyi.. Servise Filan Değil LPG ciye git o halleder sıkıntını masraf 10 lira en fazla :eek:key:
tamam kardeşim anladım olayı cumartesi inş cözüyorum olayı :seat

Çöllum bu işi biliiiiiii @tugra kazim

Geri
Üst Alt