Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

kalorifer acınca içeri gelen gaz kokusu

Konu, 'Sohbet' kısmında tugra kazım tarafından paylaşıldı.

1. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.210
    113
    arkadaşlar 2 -3 haftadır aracın kaloriferi acınca içeri gaz kokusu geliyor bakımdan önce yoktu önce dedim belki bişeyler degişirken taştı ,döküldü dedim ama koku geçmiyor acınca kaloriferi anında içerde biraz arastirdım kalorifer petegi delinmiş olabilir die aynı konular var oda gögüsün sökülüp yapılması gerekiyomuş varmı böyle bi durum başına gelen

2. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    aynen kardeşim petek delinmiş olabilir yada biyerlerden bişey çıkmış olabilr

3. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.210
    113
    bi gögüs sökme işi kafamı karıştırdı biraz ögle bişeyse sıkıntılı biraz gibi :confused: zaten adam gibi bi usta bulmak zor

4. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    kardeşim eger delikse becburen sökülecek ama hortumlardan sa sökmeye gerek kalmaz

5. fatihyksel

fatihyksel SCW Üyesi

1.488
    537
    113
    abi aynı olaymıdır bilmiyorum ama eniştemin albeasında da olmuştu kaloriferi açınca koku gelyo anında sordu etti ilk onada gögüs sökülecek döndü sonra bi araştırdılar ettilerki lpg beynin gaz sızıyomuş oda suya karşınca koku yapıymuştu

6. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.210
    113
    vala inş hortumlarda veya başka bi yerde cıkar yoksa burun alısıyo bi mutdet sonra yaza kadar idare edelim bi bakacaz ama fırsat yok sanayi olayı için işte

7. kaanoksuz

kaanoksuz SCW Üyesi

3.097
    1.288
    113
    bakım yaparken parçaları takarken biyere zarar vermişlerdin yada gevşemiştir belkide inşallah hortumlarda falandır da sökülmez eger sökülürse o iş baya bi sıkıntılı :kizgin:

8. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.210
    113
    inş kaan yoksa biraz zorlayıp model yüksetme işine kadar gider bu iş yeni kasa zor suan içinde bakalım artık

9. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    fr fr fr fr fr al kazım kaan bana habire gaz veriyo bende sana vereyim

Bunu beğendi. kaanoksuz bunu beğendi.
  10. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.210
    113
    o zaman evliligi unutabilirim bi 4 ,5 yıl daha :D mazlum bekar olarak kalarım :)

Bunu beğendi. arthur bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş