Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kalorifer acınca içeri gelen gaz kokusu

tugra kazım

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 2 -3 haftadır aracın kaloriferi acınca içeri gaz kokusu geliyor bakımdan önce yoktu önce dedim belki bişeyler degişirken taştı ,döküldü dedim ama koku geçmiyor acınca kaloriferi anında içerde biraz arastirdım kalorifer petegi delinmiş olabilir die aynı konular var oda gögüsün sökülüp yapılması gerekiyomuş varmı böyle bi durum başına gelen

aynen kardeşim petek delinmiş olabilir yada biyerlerden bişey çıkmış olabilr

bi gögüs sökme işi kafamı karıştırdı biraz ögle bişeyse sıkıntılı biraz gibi :confused: zaten adam gibi bi usta bulmak zor

abi aynı olaymıdır bilmiyorum ama eniştemin albeasında da olmuştu kaloriferi açınca koku gelyo anında sordu etti ilk onada gögüs sökülecek döndü sonra bi araştırdılar ettilerki lpg beynin gaz sızıyomuş oda suya karşınca koku yapıymuştu

kardeşim eger delikse becburen sökülecek ama hortumlardan sa sökmeye gerek kalmaz
abi aynı olaymıdır bilmiyorum ama eniştemin albeasında da olmuştu kaloriferi açınca koku gelyo anında sordu etti ilk onada gögüs sökülecek döndü sonra bi araştırdılar ettilerki lpg beynin gaz sızıyomuş oda suya karşınca koku yapıymuştu
vala inş hortumlarda veya başka bi yerde cıkar yoksa burun alısıyo bi mutdet sonra yaza kadar idare edelim bi bakacaz ama fırsat yok sanayi olayı için işte

bakım yaparken parçaları takarken biyere zarar vermişlerdin yada gevşemiştir belkide inşallah hortumlarda falandır da sökülmez eger sökülürse o iş baya bi sıkıntılı :kizgin:

bakım yaparken parçaları takarken biyere zarar vermişlerdin yada gevşemiştir belkide inşallah hortumlarda falandır da sökülmez eger sökülürse o iş baya bi sıkıntılı :kizgin:
inş kaan yoksa biraz zorlayıp model yüksetme işine kadar gider bu iş yeni kasa zor suan içinde bakalım artık

Geri
Üst Alt