Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kaliperlerı nasıl boyanırr ???

Ben kendim yaptım.
Arkadaşların dediği gibi yüksek sıcaklıklara dayanabilen sprey boya işinizi görür.Benden size tavsiye olarak.
+++Kaliperleri boyamadan önce yapacağınız işlem;kaliperleri güzelce temizleyin bi zımpara ile yüzeyi düzeltin sonra yeniden temizleyip boyamaya başlayın.
+++Temizlerken çok dikkat etmeniz gereken şey kaliper tozu yada pislikleri çok aşırı derecede zararlı maddelerdir bunları solumamanız gerekli bir tane maske kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim.
+++Bende kırmızıya boyadım ama önce beyaz ile boyadım ve sonra kırmızı ile boyadım bu işlem fark yaratır.Havanın rüzgarsız olmasına dikkat edin derim sonra aracınıza pasta yapacağım diye uğraşmayın:)
Kolay gelsin.

(Kaliper kapaklarını hiç tavsiye etmiyorum.Çünkü kaliperin dışında bir uygulama olduğu için kaliper ve diskten çıkan pislikler içinde birikiyor ve zamanla sorun yaratıyor.Bunu geçtim kaliperin sıcaklığı yükseldiği anlarda kaliperin soğumasını geçiktiriyor ki bu yaz aylarında fren performansını çok etkiler cinstendir.)

xx

Geri
Üst Alt