Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

kaliperlerı nasıl boyanırr ???

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında delmas_11 tarafından paylaşıldı.

1. delmas_11

delmas_11 SCW Üyesi

50
    3
    8
    arkadaşlar aracımın kaliperlerini kırmızı renge boyamak istiyorum sizce ne tür boya kullanmalıyım ?? sprey boyamı daha iyi olur yoksa fırçayla boyamak mı daha önce yapan arkadaşlar fikir verirse sevinirim :))

2. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    300 dereceye dayanan sprey boyalar ile boya yoksa atar diğerleri ve boyarken iyice yıka tinerle falan yağdan kirde arındır boya tutmaz

3. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Kaliper boyaları sprey olarak sanayilerde bulunuyor ısıya dayanıklı boya olduğu için daha sağlıklı oluyor.......:eek:key:

4. delmas_11

delmas_11 SCW Üyesi

50
    3
    8
    üstüne vernik atsam nasıl olur dayanır mı sıcağa ??

5. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    dayanmaz

6. Punisherkp

Punisherkp SCW Üyesi

1.315
    99
    48
    isiya dayanlikli boya alin sahibindende satiliyor linki : http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...ey-boya-siyah-italyadan-ithal-42641341/detay? sonra gazete we maske bandiyla araci maskeleyin boyamak istemediginiz yerleri sonra cok yakindan degil fakat cok uzaktan da degil boya tozlari aracin boyasina yapismasin :) ben cok titizimdir bu konuda bir kutu da tiner alin yaninizqa sonra aracin camurluklarini bir silin tinerle hemen ustunden temiz bir bezlede kurulayin ki ucan tozlar putur putur kalmasin gozle gorunmez ama elle hissedersiniz bu sekilde cok saglikli bir sekilde boyarsiniz umarimn yardimci olmusumdur

7. WeLeT

WeLeT SCW Üyesi

593
    89
    28
    Kapak almak daha mantıklı değil mi ?

8. delmas_11

delmas_11 SCW Üyesi

50
    3
    8
    teşekkür ederim sipariş vericem boyayı haftasonuda boyıcam hava iyi olursa :)

9. delmas_11

delmas_11 SCW Üyesi

50
    3
    8
    kapak almayı düşündüm ama onu takarken kaliperleri deliyorlarmış bende deldirmek istemediğim için boyamaya yöneldim

10. Punisherkp

Punisherkp SCW Üyesi

1.315
    99
    48
    kapaklar bence sikintili takan yer bile zor bulunuyo kesiyosun biciyorsun falan fistan bir de ben sewmiyorum onun goruntusunu kocaman duruyor zewk tercih meselesi kendi kaliperini duzgun boyadin mi senelerce problemsiz kullanirsin

Sayfayı Paylaş